x-kom hosting

Radeony 4850/4870

Raz
utworzono
utworzono

Otóż niedawno miałem dość wredny problem ze sterownikiem od mojego x800gt (bsod z winy ati3duag.dll). Poradziłem sobie z tym, a ten szajs wrócił po tygodniu i mógłbym jeszcze raz się go pozbyć (pewnie by pomogło), ale nie będę tego robił bo i tak niedługo zmieniam kompa a już mnie krew zalewa na samą myśl o tych sterownikach :). Nie proszę o pomoc w tej sprawie. Chciałem się zapytać czy ten problem nie dotyczy również radeonów HD4850/4870 bo w jednego z nich ma być nowy sprzęt wyposażony. Czy słyszeliście żeby komuś się taki zonk trafił na którejś z tych kart, a może miał ktoś z nimi inne mniej lub bardziej upierdliwe problemy? Powoli tracę zaufanie do radeonów, chcę wiedzieć czy słusznie i czy nie przejadę się na jednym z nich. Pozdrawiam.

P.S. Poleciłbyś którąś z tych kart swojemu znajomemu? Z czystym sumieniem?

Tomiak
komentarz
komentarz
Poleciłbyś którąś z tych kart swojemu znajomemu? Z czystym sumieniem?

Tak ja mam 4870 i jestem bardzo zadowolony, nie miałem takich problemow.

Gość
komentarz
komentarz

te 2 Radeon'y to 2 najlepsze produkty cena/wydajnosc na rynku w tej chwili (dodam ze zawsze jakos bylem za nVidia ale na dzien dzisiejszy jakbym mial wydac na karte z 600zl to bym bral Radeon'a HD4850 a nie GF 9800GTX) a z tego co wiem teraz juz nie ma takich problemow ze sterownikami i z AA

Pajdek
komentarz
komentarz

Jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem Radeona HD4850 :) Całkowite zero problemów.

rafalluz
komentarz
komentarz

U mnie instalacja sterowników ograniczyła się do ściągnięcia CCC ze strony ATI i wyklikania Dalej, dalej. Żadnych problemów w jakiejkolwiek grze nie miałem (grałem w CoD4, UT3, Painkillera i HL2).

Mam 4850 od Sapphire z chłodzeniem dwuslotowym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.