x-kom hosting

Jaki najlepszy antywirus?

cj7
utworzono
utworzono

Który waszym zdaniem jest najlepszy antywirus pod z względem wykrywalności wirusów i taki który jak najmniej zżera RAM-u. Podajcie płatny i bezpłatne (freeware) :).

falcon1984
komentarz
komentarz

Kaspersky z płatnych i NOD z darmowych :)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Falcon1984 NOD darmowy chyba nie jest? Oo

Ja z darmowych polecam Avirę, a płatnych NOD-a.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ano fakt, NOD jest płatny.

Ale Avast z kolei jest chyba dość dobry i bezpłatny

Gość
komentarz
komentarz
Ale Avast z kolei jest chyba dość dobry i bezpłatny

Fakt że jest bezpłatny, ale on więcej obciąża komputer niż NOD(płatny) i Avira(darmowy). Zainstalujesz Go, będziesz miał Go rok, wywalisz Go i zainstalujesz NODa, to on ci wykryje tysiąc trojanów i wirusów :P. Po prostu Avast przepuszcza wirusy. Więc ci Go nie polecam. Polecam te antywirusy, co napisała Andziorka :)

mtv
komentarz
komentarz

ja z darmowych polecam PC TOOLS AntiVirus sam mam i jest dobry z z płatnych KASPERSKY

Gość
komentarz
komentarz

mtv, kaspersky bardziej obciąża komputer, ale ma lepszą wykrywalność wirusów. Dlatego moim zdaniem jest przeznaczony na mocniejsze komputery. Na słabsze poleciłbym (płatny) NOD-32

Z darmowych:

Avira zdjada PC Tolls AntiVirus. [b]KLIK[/b]. Tego antywirusa nie ma na liście,a Avira jest na 2 :)

siasin
komentarz
komentarz

wg dobreprogramy.pl Avast najlepszy (z darmowych) ;)

Gość
komentarz
komentarz

Avast przepuszcza trojany.

Zainstaluj Go, miej go przez rok, wywal go zainstaluj Avira, i masz już format systemu :)

siasin
komentarz
komentarz

mam avasta od zawsze a ostatnia "awaria" systemu wynikła z mojej głupoty ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ale moim zdaniem lepiej zainstalować darmowy antywirus Avira. Możliwe że ci wykryje trojany :)

Miałem raz Avasta, nie usunął mi niektórych wirusów, przez niego miałem format, i zainstalowałem NOD32 i nie mam z nim problemów.

Gość
komentarz
komentarz

Norton gniecie wszystkich, tak samo jak Kaspersky z platnych, a z darmowych to chyba Avast

kozman
komentarz
komentarz

Tak, norton gniecie system i wchłania całą ilość ramu, nieważne ile byś nie miał jak jest włączony i skuteczny też nie jest -.-

Płatny - Kaspersky (gdy masz lepszy komputer i potrzebujesz wysokiej ochrony), Nod32 (gdy potrzebujesz szybkości i dobrej ochrony)

Darmowa - Avira Antivirus ( dla każdego :) )

PCSystem24
komentarz
komentarz

Ja myślę że najlepszym antywirusem jest G DATA Antivirus. Wykryje mi każdego wirusa, nawet nieznane zagrożenia.

Gość
komentarz
komentarz

8 lat zawsze Norton...i zadnych virusow! Dlatego wnioskuje ze Norton jest najlepszy

benkowik
komentarz
komentarz

Ja także używałem Nortona i byłem zawsze zadowolony !

cj7
komentarz
komentarz

Jakie ma wymagania Kaspersy a jakie NOD????. Ktory najmniej zzera RAM-u???

rafalluz
komentarz
komentarz

Z doświadczenia wiem, że Avira zżera bardzo mało. NOD32 też jest chwalony za niskie zużycie zasobów.

PCSystem24
komentarz
komentarz

Ja też miałem Norton'a; owszem, był dobry i wykrywał wirusy, ale zbyt spowalniał mi komputer.

nitro07
komentarz
komentarz

najnowsza wersja Nortona została zoptymalizowana i nie obciąża już tak systemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.