x-kom hosting

Powinno byc...

Ciotex
utworzono
utworzono

Witam moim zadniem na tym forum powinno być takie coś jak Pomoc lub Pomocy!! Tam każdy by mógł pisac swoje problemy lub coś z czym nie może sobie dac rady przy kompie!! :)

sitol
komentarz
komentarz

Ahh to wszystko wszyscy umieszczali by w pomocy prawie wszystko ale najczęściej tak właśneie chodzi o pomoc ale po to są działy żeby sprezyzowac z czym dany problem jest związany :D

więc jest to niepotrzebne niezgadzam sie :) ale to nieznaczy iz nie szanuje twego zdania :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

Ciotex, widać że dopiero pierwszy raz tu jesteś he he

GoBi
komentarz
komentarz

zaśmieciło by to forum.. byłby tylko jeden temat i milion postów :/

  • 2 tygodnie później...
dj_blade
komentarz
komentarz

Ja uwarzam ze w dzaile sprzęt powinien być dizał Problemy, poniewarz np dziś miałem problem z zasilaczem i nieweidizałem gdzie mam umieścić swój problem . A temat teraz znajduje sie w dizale Windows XP , tylko nieweim co on ma wspólnego z windowsem XP prucz tego ze używam tego systemu .

GoBi
komentarz
komentarz

dj_blade, jest takie cosik jak dział "inny sprzęt"

dj_blade
komentarz
komentarz

ZAuważyłem , ale jak nie wiedizałem z jakim sprzętem jest problem to gdzie miałem umieśćić temat ?? TEraz weim ze jest to zasilacz więc mogłbym tam umiescic ten temat , ale wczesniej weidizałem ze mam problem .

pucha199
komentarz
komentarz

Powinien Być nowy dział - RECENZJE - dzięki nim użytkownik bedzie wiedział co inny użytkownik który ten sprzęt posiada co sądzi na temat tego sprzętu - Bedzie wiedział o + i - sprzętu :D

Przemek
komentarz
komentarz

Powinien Być nowy dział - RECENZJE - dzięki nim użytkownik bedzie wiedział co inny użytkownik który ten sprzęt posiada co sądzi na temat tego sprzętu - Bedzie wiedział o + i - sprzętu :D
zawsze mozesz zadac pytanie i jak ktos bedzie mial taki sprzet to Ci powie co i jak
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.