x-kom hosting

Zdejmowanie Simlocka z noki 5200

Czabi
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym zapytac jakim programem moge zdjac simlocka z noki 5200?

Gość
komentarz
komentarz

Aby zdjąć simlocka, nie trzeba programu. Tutaj trzeba wpisać dziewięciocyfrowy numer. Może na googlach zajedziesz, ja znalazłem do swojego e250. Musisz włożyć inną kartę niż powinna być i wtedy wpisać kod. Inny kod do innego modelu\marki komórki

Mag Magik
komentarz
komentarz
Aby zdjąć simlocka, nie trzeba programu. Tutaj trzeba wpisać dziewięciocyfrowy numer. Może na googlach zajedziesz, ja znalazłem do swojego e250. Musisz włożyć inną kartę niż powinna być i wtedy wpisać kod. Inny kod do innego modelu\marki komórki

Możesz jaśniej? Bo z 5200 nie da się ani kodem ani programem.

Gość
komentarz
komentarz

A jak zdejmiesz simlocka? Dziewięciocyfrowym kodem, którzy znają serwisanci komórek :)

Ja poszukałem na googlach(bo od tego jest :P) i znalazłem kod, i wpisałem po włączeniu komórki( z kartą z innej siecią niż Orange) i simlock odblokowany. W necie widziałem taki program, że podłączasz z kablem komę i włączam ten program,. a ten program wszystko robi za nas :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.