x-kom hosting

pomocy ;/ problem z plytą dvd

Bam_cky
utworzono
utworzono

hej mam taki problem ;/ nie wiedzialem za bardzo gdzie to napisac więc jak w zlym dziale to prosze o przeniesienie:P

chodzi o to ze jak kopiuje plytke dvd z pewną grą to w polowie wyskakuje jakis bląd CRC i dalej sie nie skopiuje ;/ plytka nie jest zarysowana

chcialbym wiedziec czy jest jakis sposób zeby dalo sie to ominąc jakis program czy cos w tym stylu ?

normalnie to bym sie nie przejol takim czyms ale szczegulnie zalezy mi na tej plycie ;/ na moim necie bardzo dlugo pobierałem ta gierke prawie miesiąc <lol2> i dlatego szkoda zeby przepadło ;/

Gość
komentarz
komentarz

To się nie dzieje jak masz porysowaną płytkę. Komp ci wykrywa że masz nieoryginalną/przegrana/ściągnięta. Zainstaluj tą grę, ten CRC ignoruj lub omiń(jak ci to wyskoczy powinno być kilka przycisków(chyba: anuluj, pomiń, ignoruj. Kliknij ignoruj(, a po zainstalowaniu z płytki skopiuj cracka i daj tam gdzie zainstalowałeś grę. Tam będzie ten sam plik więc pozwól aby Windows zamienił ten plik czyli kliknij tak po wklejeniu cracka do folderu zainstalowanej gry :)

Bam_cky
komentarz
komentarz

moze pomysl dobry tylko ze gra zajmuje okolo 7 gb i jest na 2 plytach dvd ta druga kopiuje sie bez problemu gra jest podzielona na 2 party więc najpierw czeba skopiowac rozpakowac i dopiero instaluje sie ;/

Gość
komentarz
komentarz

Ty kopiujesz zawartość dwóch płyt do komputera?

Bam_cky
komentarz
komentarz

gra nie miesci sie na 1 dvd więc spakowalem ja w dwa party i nagralem na 2 plytki dvd zeby zainstalowac musze skopiowac oba party i dopiero moge rozpakowac i instalowac

Gość
komentarz
komentarz

A nie lepiej wszystko na płytę DVD9? On ma pojemnośc 8,1 GB :)

Bam_cky
komentarz
komentarz

no w sumie to lepiej :P ale do niedawna mialem jeszcze stara nagrywarke a ona nie czytala tych plyt więc musialem tak nagrywac;/

a tak wracając do tego tematu do da sie cos z tą plytka zrobic ? czy bede skazany na kolejne 2 tygodnie sciągania ;/

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli jesteś doświadczony to da się bez spakowania dać gry na 2 płyty, i jakimś programem zrobić AUTORUN i prośbę o włożenie 2 płytki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.