x-kom hosting

Padnieta partycja

Rhtm
utworzono
utworzono

Witam!

Wczoraj zostawilem kompa na noc co by sciagnal kilka rzeczy. Rano patrze - blad mi utorrent wywalil (ze nie mozna zapisac pliku bo partycja jest uszkodzona czy jakos tak). Probowalem wejsc na ta partycje i caly system sie zamrozil. Reset i znow to samo. Reset i juz wogole system nie wstaje (laduje sie ale na ekranie "zapraszamy" staje). No nic, mysle sobie. Nie chce mi sie kombinowac, robie format systemu. I jakiez bylo moje zdenerowowanie kiedy na swiezym systemie probuje wejsc na ta feralna partycje i znow to samo - win zawieszony!;/ Probowalem ja zeskanowac antywirusem i scan diskiem - niestety oczywscie kompletna zawiecha po kilku procentach...

Co mam zrobic? Jest moze jakis program naprawczy czy cos co by mi chodziasz pozwolilo przekopiowac dane? Czy moze pozostaje mi juz tylko formatka tej partycji?;/

pozdr.

ice-fenix
komentarz
komentarz

Myśle, że to nie partycja ci siadła, tylko dysk, tzn sektory ;/.

Przebadaj dysk w poszukiwaniu błędów.

Jak to zrobić pocztyaj na www.google.pl :P

Pozdrawiam

Rhtm
komentarz
komentarz

Niestety miales racje...;/ Sprawdzam i naprawiam bad sektory juz cala noc i dzien...;/ Narazie znalazlo (i niby naprawilo) ponad 2000!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.