x-kom hosting

Karta graficzna sie grzeje ?

lukasz938
utworzono
utworzono

Moj kumpel ma kompa pare latek który - po pewnym czasie użytkowania wyskakuje niebieski ekran który powiadomóje ze komputer mósi być wyłączony aby nieuszkodzić sprzętu. Ja po oględzinach stwierdziłem że to wina przegrzewającej się karty graficznej z powodu niepoprawnej pracy wiatraczka. Wiatraczek się zacina, głosno pracuje czyszczenie ręczne terz niepomaga. Karta graiczna nVidia GeForce2 MX/MX 400.

Co zrobić ?

Kupić nowy wiatraczek?

Jak go zainstalować ?

Znacie jakis program do sprawdzenia temperatury karty graficznej?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Toż to archaizm :) Wiesz... za cenę podobną do wiatraczka + kilka(naście) zł, kupi sobie na Allegro sprawną i wydajniejszą kartę :)

lukasz938
komentarz
komentarz

Myslalem że ten wiatraczek nie będzie droższy niż 10 zł, myśle że lepsza karta graficzna przy jego sprzecie o wiele nie podwyższy wydajności ;)

Jakim programem sprawdze ze karta graficzna się grzeje ?

Wie moze ktoś jakie ma wymiary wiatraczek do nVidia GeForce2 MX/MX 400? Moze zaproponujecie jakis wiatrak, moze być nawet suszaro-lodówa byle by dzialalo ;D

falcon1984
komentarz
komentarz

Ta karta nie ma czujnika temperatury

lukasz938
komentarz
komentarz

Wiem ale tak czy siak komputer sie wyłąncza gdy sie wiatraczek zatnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.