x-kom hosting

windows xp serice pack3 - Wyodrebnianie nie powiodlo sie

robootb
utworzono
utworzono

Witam, kiedy otwieram instalke service pack3 przechodzi do ~30% i wyskakuje blad ze wyodrebnianie nie powiodlo sie "podany bufor użytkownika jest nie odpowiedni dla żądanej aplikacji" na pliku essm2e.sy_

Co robie nie tak ?

BTW PROSZE o przeniesienie tematu do odpowiedniego dzialu ;/ ... Przez przypadek w zlym zalozylem

Psycholandia
komentarz
komentarz

Spróbuj pobrać z innego źródła.

cusek
komentarz
komentarz

Oryginalny system? Pobierz jeszcze raz najlepiej z Microsoftu

robootb
komentarz
komentarz

tak, orginal pobierane z microsoft oraz z innych zrodel ;]

cusek
komentarz
komentarz

i na każdym to samo?

robootb
komentarz
komentarz

tak na kazdym to samo ;/ ...

cusek
komentarz
komentarz

Spróbuj najpierw zainstalować Sp2

robootb
komentarz
komentarz

Juz nie wiem po prostu co robic.

Zalatwilem sobie system win xp z sp3 zainstalowalem ale mam glupie problemy typu nie umiem zainstalowac office, nero itd poniewaz wszystko sie wywala.

Jedna rzecz sie nie rozpakuje inna to plik msi lub cab itd. Wszystko sprawdzalem na laptopie i dziala. Nawet glupiej plyty nie umiem wypalic

Sprze taki posiadam to :

GIGABYTE GA-M61PME-S2

AMD 2x 2,6

Dysk 320gb sata

reszta chyba nie wazna:P

cusek
komentarz
komentarz

Jak wywala? Blue Screen

robootb
komentarz
komentarz

Nie jest to bluescreen gdyby to byl moj glowny problem to komp juz by wrocil do serwisu. Po prostu np. nie mozna rozpakowac pliku lub cos w tym stylu

Przykloadowo nero : "CRC failed"

Mam najnowsza wersje winrara, ale probowalem tez na innych odrazu wyprzedzajac twoje pytanie;d

cusek
komentarz
komentarz

Zrób tak, na początek konkretny format to znaczy nie szybki a dokładny potem instalacja systemu bez SP3 najlepiej WinXP +sp1 i zobacz czy działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.