x-kom hosting

OBUDOWA- "OKNO"

ssttiifflleerr
utworzono
utworzono

mam tradycyjną nową obudowę... lecz chciałbym zamontować sobie w niej tzw okno i włozyć neon... gdzie mogę kupić takie okno do obudowy?? jest dostępne na allegro... ?? szukałem ale coś nie mogłem znaleźć...

Gość
komentarz
komentarz

Masz otwór na okno?

Okno zrób z plexi ;)

Gość
komentarz
komentarz

Plexi możesz kupić w markecie budowlanym.

ssttiifflleerr
komentarz
komentarz

niestety.... nie ma otworu na plexi... to zwykła odudowa... hmm... musiałbm chyba sam wycinać wnętrze na plexi... a nie da się kupic gotowych??

Gość
komentarz
komentarz

Są obudowy z oknem do kupienia ;)

PaQre
komentarz
komentarz

Ale jemu chyba chodzi o sam bok.Są boki do kupienia ale do specjalnych modeli obudów.Radzę wyciąć okno i kupić plexi

Kurczak3000
komentarz
komentarz

Nieopłaca, sie kupować obudowy dla samego okna. Ja zdobyłem pleksi i zrobiłem okno sam co dało niezły efekt nei tylko wizualny, ale także umożliwiło łatwy montaż dodatkowych wiatraków. Chociaż w metalu też robiłem miejce na wentylator. Jedyne co potrzebujesz to plexi, na allegro są tanie oróznej grubości, troche samo zaparacia oraz jakieś urządzenie do cięcia. Potem wystarczy pomyśleć i ładnie wszystko wyciąć. Acha plexi fabrycznie ma podaną temperature do 70 stopni celsjusza. No i polecam na allegro można kupić naklejki na okno jeżeli kogoś obchodzi estetyka. Jak niechcesz sam robic a masz starą obudowe to niemasz co szukać boków do obudowy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.