x-kom hosting

sterowniki ATI mały problem..

damib
utworzono
utworzono

Mam dziwny problem ze sterownikami w niektórych grach np. zainstalowałem najnowsze stery czyli 8.11 i niby wszystko ładnie tylko że gdy uruchomię Gothic3 to gra po pewnej chwili się wiesza wyskakuje jakiś błąd ATI i nic wtedy nie działa więc zmieniłem stery na 8.10 bo na tych gra chodziła bez żadnych przeciw wskazań ale wystąpił drugi problem tym razem z GTA SA na samym początku gdy zacząłem grać wywaliło blue screen-a też coś z ATI ale nie pamiętam co tam pisało... inne gry chodzą dobrze np. Crisis i Fifa09(obie demo) GTA i Gothic są orginalne żeby nie było :) co to może być zmienić stery na inne znów czy co?? tylko jakie??

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Zainstaluj te co masz na plycie. Na nich wszystko powinno dziłac

damib
komentarz
komentarz

już wiem co jest nie tak w GTA gdy dawałem detale na full 1280x1024 z 3xAA wtedy się wieszało :P na 2x i 1x chodzi ok :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.