x-kom hosting

Potrzebna szybka pomoc.

Kurczak3000
utworzono
utworzono

Jade na trybie awaryjnym z karty zintegrowanej.

Otóż mój genialny wspolokator wlaczyl w Ati wymuszanie rozdzialki, moj monitor lcd ma max 1280X1024. Głab strzelił 1920 etc. oczywiscie obrazu z ati niema, gdy wlaczylem na karcie zintegrowanej nie moglem wejsc w ati CCC. Obrazu nadal niema co robić ?? Pomocy, wyglada jakby karta zapamietala ustawienia i niechce sie wlaczyc.

Jak wlaczam system na niej to tylko co chwile zalacza i system wogole nie dzie albo zalaczam i system sie laduje dzwiek windy ale obraz niema.

falcon1984
komentarz
komentarz

Wejdź w tryb awaryjny (F8 podczas startu systemu) i odinstaluj lub zmień ustawienia CCC

Kurczak3000
komentarz
komentarz

wszedłem w tryb awaryjny chcialem odinstalowac i odinstalowalem ati ccc, nadal sygnału niema :| niewykrywa mi karty podczas instalacji

Foramt i instalacja xp ?? To możliwe by karta sama miała w swojej pamięci ustawienia rozdziałki ?? Gdzie zmienić rodziałke. Chodzi o to, że ten monitor nei wyswietla takiej rozdzialki glupek wlaczyl wymuszanie i monitor zgasl.

Dobra jakieś pomysły ??? Nadal nic niedziała, czy jest jakiś sposób resetu grafiki czy jak ?? nie wykrywa mi jej wogole teraz :|

Fahrenheit
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym wejdz w dodaj lb usun prgoamy i bd mial cos typu ati drivers czy cos takiego w kazdym razie chodzi o stery do rgafy nie o zadne catalisty tylko poprostu steroniki odinstaluj to i powinno działać .

P/s tez raz tak zrobilem kilak godzin po przywiezieniu nowego kompa i o/c:D niezle sie strachu najadalem i zadzwnoilem do komputerowego i mi podali to rozwiązanie:D

Kurczak3000
komentarz
komentarz

Odisntalowałem wszystkie sterowniki, niestety karta niedziała, na żadnym ekranie. SPrawdzałem go na swoim sprawdzałem ją na 32 calowym. Przez kabel HDMI ect. przez DVI :| wogóle nie wykrywa jej ani jej sygnału. Spróbuje wieczorem. Ale chyab to już bezcelowe. Ide do serwisu, bo jak się okazało głupek sam tego nei zrobił tylko podczas grania tak mu wyskoczyło.

Myśle, że w serwisie nie bedzie problemu, niema uszkodzen mechnicznych all plomby etc. Karta ma 12 dni. Szkoda, że oprócz przedłużenia gwary nei dostane zadość uczynienia. Acha Mobo jest okey inne karty na niej chulają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.