x-kom hosting

jaki procek do 650zł ?

lasvegas
utworzono
utworzono

witam

mam zamiar kupić E 8400 za około 640 zł,

czy w tej cenie da się kupić coś bardziej wydajnego

zastanawiam się nad Q9300 dopłata ok 200zł pytanie moje czy warto

jak to jest lepiej podkręcić E 8400 i mieć niezłe 2 rdzenie

czy lepiej więcej rdzeni nieco słabszych

pozdrawiam

Lewy12
komentarz
komentarz

Ja bym wolał E8400 jest bardziej wydajniejszy o 4 rdzeniowców.Zresztą wiele osób tak samo ci napisze.

n31T
komentarz
komentarz

Ja bym brał Q9300, jest bardziej przyszłościowy od e8400, także wykonany w technologii 45nm.

ciaciama
komentarz
komentarz

Jezeli komp do gier to dwurdzeniowy bedzie lepszy, czyli E8400 ;)

Gość
komentarz
komentarz

Zależy do czego będziesz używał komputera. Jeżeli do gier to E8400, a do grafiki 4 rdzenie.

Przyszłościowy to jest Core i7 :P

mefiasz
komentarz
komentarz

Według mnie nie potrzeba dopłacać 200PLN do 4 rdzeni... Do wszystkich najnowszych gier w zupełności wystarczy E8400 w połączeniu z wydajną grafiką będzie huczało... Ja na swoim sprzęcie gram w COD4 i Crysis na max detalach w 1680 x 1050 i wszystko bangla bez zarzutu... Oprócz grania, używam kompa do obróbki zdjęć cyfrowych i też nie moge powiedzieć złego słowa. Nawet przy pracy z dużą ilością zdjęć komp sie nie tnie, a wszystkie zmiany można obserwować w czasie rzeczywistym...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.