x-kom hosting

Problem z transmisją obrazu.

Ĺťyto
utworzono
utworzono

Witam, moj problem polega zapewne z tego ze posiadam za slaba karte graficzna.Ale teraz do sedna ... Kupilem ostatnio NBA 2k9 (wiedzialem ze mam za slaba karte graficzna) "ATI Radeon Xpress 1200" ale liczylem na szczescie , posiadam jednak kase na zakup nowej ale chce upewnic sie czy to konieczne.Gdy uruchamiam gre slysze ze otwiera sie starter gry i gdy nacisne enter slysze ze jestem w glownym menu, ale "widze" tylko poszczegolne elementy np. strzalki(zapewne do zkladek) czy da sie to jakos skonfigurowac? A jak nie to prosze o rade... mam 200zł a wymagania minimalne tej gry to ---> • Video: 128 MB with support for DirectX 9.0c and Shader Model 3.0. A wiec co moge kupic najlepszego za ta cene ? procek---Amd 1600+ zasilanie ---chieftec 400w

:)Licze i dziekuje za wasza pomoc ;)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Pobierz i zainstaluj KLIK.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

być może po tym gra uruchomi się chociaż w VGA ;)

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Nie niestety to nic nie dalo :| To teraz prosilbym o rade co do zakupu nowej karty graficznej :P MAX 250zł

;)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Jaką masz płytę główną?

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Gigabyte S-series GA-MA69VM-S2

Lipton
komentarz
komentarz

Masz Semprona czy Athlona ? Podaj dokładny model.

Ĺťyto
komentarz
komentarz

AMD Athlon LE-1600 2,21 GHz 896 MB RAM

Lipton
komentarz
komentarz

8600GT będzie najlepszą kartą pod tego procka.

Ĺťyto
komentarz
komentarz

:) A co myślisz o Radeon HD3650 GDDR3 ?? ;>

,

Ĺťyto
komentarz
komentarz

:P moja pomylka ---> dzieki za info Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.