x-kom hosting

Nagle nie widać dysków.

drk
utworzono
utworzono

Witajcie. Problem polega na tym, że jakiś czas temu kupiłem laptopa i chcąc używać dysków SATA ze starego komputera stacjonarnego kupiłem mostek USB. Oba dyski sformatowałem tworząc nowe partycje programem Partition Magic. Wszystko pięknie działało aż pewnego razu przy próbie podłączenia dysku nie widać go było w Windowsie (próbowałem jeden i drugi). Nie mam na dyskach nic czego bym mógł żałować więc pomyślałem ponownie o Partition Magic, jednak przy próbie włączenia programu witam się z błędem: "Init failed: Error 100. Partition table is bad." Spotkał się ktoś z takim czymś?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Walnięty Master boot record i tablica partycji. Można to naprawić, ale osobiście nie pamiętam jak.

rafalluz
komentarz
komentarz

Program nazywa się Partition Table Doctor. Już raz uratował mi dane, choć wiadomo, że operacje na niskim poziomie zawsze sa ryzykowne.

Jak nie, to możesz ściągnąć gparted i pod tym kombinować.

drk
komentarz
komentarz

A czy jest możliwość, że Partition Table Doctor nie zobaczy mi dysku podłączonego przez USB?

rafalluz
komentarz
komentarz

Jeżeli BIOS go wykrywa, to powinien widzieć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.