x-kom hosting

Problem w trakcie grania

geaner
utworzono
utworzono

Witam

Mam pewien problem. Gdy gram w grę ( np.Far Cry 2, Crysis, Fallout 3) to po 15 do 25 minutach komputer wyświetla nieprawidłowe tekstury (np trawa jest fioletowa , broń zielona itp ,lecz gdy wyjdę do pulpitu ctrl+alt+del i zmaksymalizuję ponownie okno gry gra działa poprawnie na 15-20'sto minutowy okres czasu i tak dalej ... )

po paru razach komputer się zawiesza i trzeba zrestartować .

Niekiedy wyskakuje komunikat "Sterownik ekranu nv4_disp przestał normalnie pracować. Zapisz dane i dokonaj ponownego rozruchu systemur" <- czy coś w tym stylu .

Po zrestartowaniu pisze "komputer odzyskał sprawność po poważnym błędzie".

Proszę o pomoc.

Sprzęt :

procesor: Intel® Core™2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz, 2400 MHz

grafika : Geforce GTX 280

Ram : Geil 2 GB

Płyta główna : Intel Corporation DG33BU

Dysk : 250 GB

Zasilacz : Chieftec 450

BlackRaven
komentarz
komentarz

Proponuję wywalić sterowniki i zainstalować od nowa najnowsze. Sprawdź też temperatury procesora oraz karty.

robin3d
komentarz
komentarz

a zasilacz nie będzie problemem? Ma tylko ~450W, a do tej karty zalecane jest przynajmniej 600W...

geaner
komentarz
komentarz

Sterowniki mam przedostatnie, ale ściągam najnowsze... Może to wina zasilacza 450 ? Temperatury :

sasfm1.th.jpgthpix.gif

sppgh9.th.jpgthpix.gif

karamba12
komentarz
komentarz

proponuje wymienic zasilacz!! mam taka sama karet graficzna i mialem podobny problem... tylko mi sie komp restartowal albo wyłączal..

po zmianie zasliacza na 650w problem zniknął !! wymien zasilacz i bedzie git!!!

geaner
komentarz
komentarz
proponuje wymienic zasilacz!! mam taka sama karet graficzna i mialem podobny problem... tylko mi sie komp restartowal albo wyłączal..

po zmianie zasliacza na 650w problem zniknął !! wymien zasilacz i bedzie git!!!

super jakby to było powodem :lol: muszę jeszcze przyznać że radiator na procku jest troszeczkę zakurzony ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.