x-kom hosting

Napięcie...

sobi92
utworzono
utworzono

Witam!

Nie wiedziałem gdzie założyć temat więc założyłem go tu:

Ostatnio z ciekawości spojrzałem w Everescie na napięcia i chciałbym się dowiedzieć czy one są dobre ?? Jak nie to co zrobić aby je uregulować :D

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.34 V

+3.3 V 3.28 V

+5 V 4.84 V

+12 V 12.16 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.89 V

VBAT baterii CMOS 3.12 V

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Everest przekłamuje napięcia. Ale te podane przez Ciebie są absolutnie w porządku. Linia 5V jest chyba troszkę słaba, ale to przy tak małych różnicach w niczym nie przeszkadza :)

Ghost991
komentarz
komentarz

Proponuje sprawdzić linię 5V - pod obciążeniem np. programem OCCT - po dokonaniu testu pochwal się wykresem z lini 5V

Zły dział :co:

mis456
komentarz
komentarz
Proponuje sprawdzić linię 5V - pod obciążeniem np. programem OCCT - po dokonaniu testu pochwal się wykresem z lini 5V

Tylko miernik prawdę powie.

Żaden program nawet w przybliżeniu nei mówi prawdy!

Kurczak3000
komentarz
komentarz

Szczerze to masz w porządku napięcia. To 5V Napewno za niskie. Dzwine na tym samym sprzęcie porposiłem kumpla by mi przesłał i ma 3V 3,23 5V 5,04 12V 11,92. Dodam, tylko że ma zasilacz 2 miesieczny.

damib
komentarz
komentarz

ale tylko napięcia mierzone miernikiem są w 100% sprawdzone... program przekłamuje napięcia a szczególnie everest mi pokazywał na lini 12-> 8.86 i co prawda? dopiero po zmierzeniu miernikiem miałem jasno jakie mam napięcie <_<

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.