x-kom hosting

bricko pack vista

Kicuch
utworzono
utworzono

Mam pytanie ściagnąłem sobie to

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.html

i czy jak zainsatluje program do zmiany wyglądu. To czy można potem bezpiecznie wrócić do zwykłego wyglądu systemu windows xp

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wystarczy później odinstalować nakładkę. :)

A dla pewności możesz utworzyć punkt przywracania systemu przed instalacją i jak coś wrócić do niego.

Gość
komentarz
komentarz

Nie bardzo, takie nakładki lubią "ingerować" w pliki systemowe.

Polecam włączyć przywracanie systemu, a dopiero zainstalować.

Jak nie chcesz włączać przywracania systemu polecam nakładkę Visty: KLIK

Ta nakładka zmienia ikony, wygląd ładowania systemu, po prostu wszystko, nie ingeruje w ustawienia systemowe :)

Jak chcesz wywalić to ustaw z s powrotem na XP, a później odinstaluj i gotowe

Gość
komentarz
komentarz

Ppm na pulpit --> właściwości ---> wygląd ;P

adrian0001
komentarz
komentarz

Wiesz.. ja bym na twoim miejscu nie instalował łatek ponieważ później będziesz miał dziwne problemy z PC np. przy reinstalacji Windowsa instalator może nie zobaczyć dysków mimo że stery SATA są zintegrowane np. z Nlite. Wiec nie brał bym na twoim miejscu upiększania Windows XP do Windows Vista.

Kicuch
komentarz
komentarz

OK. Zainstalowałęm to i co jakiś czas pokazuje się obok myszki kółeczko które zastąpiło klepsydrę. Co jakiś czas jak pokaże sie to kółeczko to komputer robi taki krótki odgłos. Co to może być??

Gość
komentarz
komentarz

Niech zgadnę. Zainstalowałeś to co ci dałem :P Tak?

W Win XP Klepsydra oznacza: Proszę czekać

W Viście kółko też oznacza: Proszę czekać. Ponieważ to co ci dałem wszystko zmienia się z XP na Vistę :D

A co do odgłosu. Odgłos zawsze jest jak coś otwierasz, podobnie jak w XP

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.