x-kom hosting

Z NTFS na FAT32

sparks
utworzono
utworzono

Witam !

Kupiłem używany dysk WD 1600JS 160GB i miał tylko jedna partycję oraz system ntfs. Potrzebuje zmienić system plików na fat32 gdyż potrzebny mi jest on do HDD playera a pod ntfs tną się filmy gdy jest duża ilość klatek na sek. Jak mam to zrobić ? sformatowałem dysk z poziomu win i jest tylko opcja ntfs tosamo z formatowaniem z poziomu płytki instal windowsa. Na dodatek coś namieszałem i po włączeniu kompa muszę wybrać jeden z pośród dwuch systemów z czego jeden nie odpala ;/ jak mam sobie tym wszystkim poradzić ? jest jakiś inny sposób na zmiane systemu z ntfs na fat32 ?

pozdrawiam !

qnick
komentarz
komentarz

Sciągnij sobie program Partition Magic 8. Jest płatny, ale w necie można znaleźć wersje trial. Powinien mieć formatowanie w FAT32

sparks
komentarz
komentarz

Poradziłem sobie z partycjami ale teraz jest gorszy problem z tym systemem. przy włączaniu kompa jest ekran wyboru systemu, sformatowałem partycję z systemem zainstalowałem win jeszcze raz i dale to samo tylko że działający system jest wyżej a uszkodzony niżej, Jak pozbyć się tego problemu ?

kajzer
komentarz
komentarz

zapewne to Ci pomoże.

sparks
komentarz
komentarz

tak tego było mi trzeba, a czy coś zmieni jeżeli odznaczę obydwa czasy wyświetlania listy ?

kajzer
komentarz
komentarz

dobrze zrozumiałem, że chcesz się pozbyć menu wyboru systemu ?? w takim razie nie widzę sensu odznaczania tego, bo skoro menu nie będzie, to nic to nie zmieni.

sparks
komentarz
komentarz

Aha ok. Dzięki za pomoc i + dla Ciebie. temat do zamknięcia/usunięcia.

Pozdrawiam !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.