x-kom hosting

Asus Ati Radeon AX550 Series 512MB

mafias
utworzono
utworzono

Witajcie! Mam problem z grafika w counter strike , normalnie mi się tnie! a zaczęło się to przez nowy monitor... Kupiłem monitor Samsung 943NW 19" i musiałem ustawić rozdzielczość 1440x900 w ustawieniach karty graficznej nie było takiej rozdzielczości więc zainstalowałem najnowsze sterowniki, ok rozdzielczość już można było wybrać jaka mnie interesowała, ale teraz mam problem z grafiką w cs (kiedyś na starym monitorze też to miałem to zainstalowałem stare sterowniki i problem znikną), proszę o pomoc gdyż nie mam pojęcia co zrobić może wystarczą jakieś drobne ustawienie

Parametry komputera:

Intel Celeron 3.08GHz

512 MB RAM

160GB dysk

Monitor:

Samsung 943NW 19"

Karta graficzna:

Asus Ati Radeon AX550 Series 512MB

Pozdrawiam i proszę o pomoc...

dawid11113
komentarz
komentarz

słaba karta jak na taką rozdzielczość proponuje wymianę karty!

Lipton
komentarz
komentarz

Zastanów się co piszesz :lol:

Do CS'a wystarczy Riva TNT...

Spróbuj zainstalować sterowniki Omegi, jak to nie pomoże to spróbuj wyłączyć synchronizację pionową w CS'ie.

mafias
komentarz
komentarz

stare sterowniki odinstalować? i zainstalować nowe czy bez potrzeby odinstalowania starych?

Lipton
komentarz
komentarz

Odinstaluj stare i zainstaluj nowe.

mafias
komentarz
komentarz

zainstalowałem te sterowniki omegi ( Radeon Omega Drivers 4.8.442 (Catalyst 7.12)) ale nie ma tam w opcjach rozdzielczości 1440x900, a właśnie tej potrzebuje jest tylko max do 1280x1024 a mi bardzo zależy żeby ustawić rozdzielczość 1440x900... Da sie to jakoś zrobić?

Edit: Po zainstalowaniu tych sterow wcale mi gry nie odpala, pokazuje sie glowne okno i wyłącza

Lipton
komentarz
komentarz

Odinstaluj Omege i spróbuj zainstalować starą wersję Catalysta 6.8.

mafias
komentarz
komentarz

dzięki stary za pomoc :) już jest trochę lepiej jeszcze trochę przycina, jeszcze w ikonce ati w starcie tam są ustawienia karty domyślne wysoka wydajność, wysoka jakość, optymalne itp to co wybrać?

InsOmnia
komentarz
komentarz

Witam, mam mały problem... ponieważ w mojej karcie graficznej popsuł się wiaraczek.. i nie wiem jaki kupić , aby pasował ...

więc posiadam kartę ASUS EXTREME AX550 SERIES .. proszę o pomoc ..

mafias
komentarz
komentarz

chyba będę musiał wymienić kartę graficzna?

Edit: Ewentualnie mogę wymienić kartę:) Jakbyś pomógł w doborze to był bym bardzo wdzięczny:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.