x-kom hosting

Pomoc w dobraniu kart

Dejvid
utworzono
utworzono

Siemka

Zbliżają się święta i trzeba sobie coś w kompie wymienić :D I właśnie myślałem nad kartą graficzną. Mam taki zestaw :

AMD Athlon 64 x2 5200+ 2.6 GHz

Asus M2N

2x1GB Patriot llk cl4 (te wersje co się dobrze podkręcają)

Chieftec 450W

Na karte mam 450-500zł. Zastanawiałem się nad GeForce 9800GT Palit Sonic+ albo Radeona może jakiegoś HD 4850 czy jakoś tak tylko nie wiem jakiej firmy. Myślałem trochę nad tym, żeby troszkę mnie kasy dać na kartę i za około 1-2 miesiące zmienić procka na jakiegoś Athlona x2 6000+.

Z góry dzięki za rady.

Pozdrawiam

Dejvid
komentarz
komentarz

A jakiej firmy? Tzn palit? Gigabyte? lepiej brać 512mb do nowszych gier?

Lipton
komentarz
komentarz

Tyle, że w przypadku wymiany chłodzenia przy karcie graficznej tracisz na nią gwarancję. Nie wiem akurat jak jest w Gainwardzie.

Dejvid
komentarz
komentarz

A ta karta się na tyle grzeje, że obowiązkowe trzeba dokupić nowe chłodzenie?

Lipton
komentarz
komentarz

Wystarczy zrobić Fanfixa :)

Tyle, że niektórzy są na tyle leniwi, że tego nie robią i wolą wydać kasę na chłodzenie. Na pewno plusem tego chłodzenia jest jego wydajność i dość cicha praca.

Dejvid
komentarz
komentarz

Sory, ale nie znam się na tyle, żeby wiedzieć co to jest fanfix :/ Zmiana obrotów wentylatora? Jak to zrobić?

PaQre
komentarz
komentarz

Tak to zmiana obrotów wentylatora.Tu masz napisane jak zrobić fanfixa http://forum.pclab.pl/t383958.html

Dejvid
komentarz
komentarz

Dobra dzięki za odpowiedzi

Plus i pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.