x-kom hosting

który procesor lepszy? Intel core 2 duo e5200 czy e6300?

creative_90
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie takie jak w temacie, otoz mam do wyboru te dwa procesory i zastanawiam sie który wybrac bardziej chodzi mi o gry, do teraz myslalem nad e5200 ale w sklepie powiedzial mi koeles ze e 6300 lepszy. A wy jak uwazacie?

Gość
komentarz
komentarz

Taktowanie 0,6ghz większe E5200 czyni go lepszym.

swirek
komentarz
komentarz

do teraz myslalem nad e5200 ale w sklepie powiedzial mi koeles ze e 6300 lepszy. A wy jak uwazacie?
Ty mysl dalej nad E5200, koles sie kompletnie nie zna. A my uwazamy ze lepszy jest E5200.
creative_90
komentarz
komentarz

no wlsanie troche dziwne mi sie to wydawalo popatrzylem kilka testow na necie i w kazdym e5200 po 2.5ghz na rdzen wydawalo sie lepsze, z kartą GeFroce 9600GT 512Mb DDR3 nowsze gry powinny smigac?

Ebola
komentarz
komentarz

Na 9600GT spokojnie sobie pograsz w nowe gry, tzn niektore tytuły na v.high detalach i wysokiej rozdzielczosci moga sie ciac ale i tak w wiekszosc gier na sredniej rozdzialce i detalachspokojnie pograsz. Karta dobra...

Ile ona tam kosztuje??...moze dobrym wyjsciem bedzie dolozyc do czegos lepszeg..np +- 70-100zł.

creative_90
komentarz
komentarz

w granicach 400 zł, wlasnie to juz optymalna kwota jakbym mial do kazdej czesci dokladac po te kilka zloty to by mi sie rachunek nie zamknął;p a inni jak uwazają e5200 lepszy?;>

Gość
komentarz
komentarz

oczywiscie e5200 przeciez ma większe taktowanie dlatego jest lepszy

Piotr1312
komentarz
komentarz

E5200 jest znacznie lepszy. Ma wyższe taktowanie i jest produkowany w technologii 45nm, co też jest ważne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.