x-kom hosting

Denerwujące Artefakty

steryd12
utworzono
utworzono

Witajcie! Mam pewien problem z moją kartą graficzną (przynajmniej tak podejrzewam). W wielu grach a nawet we wszystkich po pewnym czasie występują artefakty. A mianowicie zamiast np. tekstu mam białe lub czarne kwadraciki,zamieniają się kolory itp. Karta się nie przegrzewa bo temperatura w stresie to około 45-50 stopni. Zmieniałem także sterowniki,directXa i reinstalowałem Windowsa. Nie mam pojęcia dlaczego się tak dzieje.

Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam za wszelkie błędy interpunkcyjne.

Wasz Steryd :P

Gość
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie masz uszkodzoną kartę graficzną. Artefakty występują bardzo często przy uszkodzonej pamięci karty graficznej. Przetestuj grafę na innym kompie Jeżeli efekt będzie taki sam, to karta nadaje się na złom

ps. Czasami pomaga dokładne wyczyszczenie styków karty graficznej. Opis jest na forum w dziale poradniki.

steryd12
komentarz
komentarz

Wiem że post pod postem,ale moja wiadomość przeszła na drugą strone i martwię się,że nikt mi nie pomoże. :P

A tutaj to co dzieje się z obrazem.

bladys2.th.jpgthpix.gif

Rafał91
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej padły pamięci. Jakie masz zainstalowane sterowniki ?? Spróbuj zainstalować starsze, zobaczy czy pomoże, jak nie to oddaj kartę na gwarancje....

steryd12
komentarz
komentarz

Ok. Zmieniłem sterowniki na najnowsze ale nie bety. Puściłem scana w atitool na godzine i nie wykryło żadnego błędu. Mam nadzieję,że w grach też żaden się nie pojawi. :P Aha i miałem sterowniki 178.24 ale zmieniłem na 180.xx.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.