x-kom hosting

Ati Radeon 9800pro

vinci13
utworzono
utworzono

Witam.Nabyłem karte graficzną Ati Radeon 9800pro mój komp to -Intel P4 2.80GHz duo+płyta msi 7222+monitor 19" 1440/990 zasilacz 400w dyski i tp W xp .Kiedy przeglądam strony czy takie tam wszystko ok ale jak włączę grę to uruchamia się ale obraz jest przesunięty w prawo jakby niedopasowany może ma kto na to pomysł?? dzięki.. sterowniki orginalne!!!!! i sorry jesli pomyliłem kategorie.... :)

SleepWell
komentarz
komentarz

masz najnowsze sterowniki do karty ?

vinci13
komentarz
komentarz

Nie .Tylko te orginalne <_<

SleepWell
komentarz
komentarz

to proponuje najpierw sciagnij najnowsze stery a potem napisz czy pomoglo

vinci13
komentarz
komentarz

ok.Poszukam ;)

Gość
komentarz
komentarz

A nie masz przy monitorze czegoś takiego jak auto dopasowanie szerokości obrazu?

vinci13
komentarz
komentarz

TAK.Jest na auto :D

Gość
komentarz
komentarz

No więc nie pozostaje nic innego niż to co pisał SleepWell, czyli instalacja najnowszych sterów. Oczywiście całej procedury usuwania starych nie muszę przypominać (usuwasz, czyścisz driver cleanerem/sweeperem itd.)? :P

SleepWell
komentarz
komentarz

a tam w ogóle to dzieje Ci sie to przy jakich grach ? jak próbujesz odpalić cos nowego czy na starszych grach tez ?

vinci13
komentarz
komentarz

NO chyba dam sobie rade.dzięki

A jescze jedno zauwarzyłem ze zaraz po uruchomieniu gry komputer się zawiesza .Moze to zasilacz??? bo wiem ze ta karta to lubi sobie podjeśc prądu..zainstalowałem nowe stery ale problem pozostał :blink:

SleepWell
komentarz
komentarz

Może po prostu chcesz odpalić zbyt wymagająca grę ? lub ustawiłeś w opcjach bry za duże "bajery" Ta kartę to kupiłeś nową ? Masz na nią gwarancje? Sprawdzałeś temperatury w budzie ? Podczas zawieszenia wyskakuje jakiś błąd czy po prostu ciągle widzisz to samo póki nie zrobisz reszta ?

vinci13
komentarz
komentarz

Karte kupiłem urzywaną,bude mam otwartą ale nawet w zamkiniętej wszystko jest ok,gra to Hidden &Dangerous2 na mini detalach też prubowałem a jak się zawiesi to poprosu się zawiesi bez niebieskich ekranów czy coś tam karta stan idealny!! :D nigdy niebyła przemęczana ,niema sladów napraw czy tunungu jedyna mozliwośc to to że pasta termoprzewodzonca jest juz spartolona ,bo jak karta jest zimna to gra zawiesi się trochę puzniej,, :huh:

SleepWell
komentarz
komentarz

Proponuję jednak żebyś albo zamknął obudowę albo żebyś często w niej "odkurzał". Kurz potrafi pogrzać "atmosfere" nawet o kilkanaście stopni !

vinci13
komentarz
komentarz

komp jest nowy więc kurz to nie problem ,teraz szukam sterownikuw jakby ktoś miał jakieś dobre to prosze o linka te ze strony ATI 8.11 mi nie działają :( może sa jakies inne?? zasilacz sprawdziłem i jest sprawny podaje równo napiecie THx anyway.. ;)

SleepWell
komentarz
komentarz

komp nie musi być stary żeby kurz stanowił dla niego problem.

vinci13
komentarz
komentarz

ok zainstalowałem sterownik ATI 6.12 najlepszy jaki zanalazłem. Niestety komp jak się w grach zawieszał tak sie wiesza ,To z czym moze byc problem??? w sobote przeloze zasilacz z drugiego kompa (Tagan 500W )i zobacze czy jest jakas zmiana ,po włączeniu gry karta nie zwiękrza znacznie temperatury ale Flight simulator X działał pzrez prawie godzine zanim komp się zawiesił a przecierz ta gra ma zniezłe wymagania.A działala na max detalach :blink:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.