x-kom hosting

Problem z Grafika

cod3r
utworzono
utworzono

Jestem po formacie i mam teraz windowsa xp i zainstalowalem sterowniki dx9c. itd i np. po 5 min gry w cod4 single player pojawia sie znieksztalcony obraz jakies dziwne kolory itd. nie wiem o co w tym chodzi ;/

Mag Magik
komentarz
komentarz

podaj temperatury z programu Everest Ultimate, oraz napisz jaką masz kartę graficzną, być może są to problemy ze sterownikiem.

Gość
komentarz
komentarz
Jestem po formacie i mam teraz windowsa xp i zainstalowalem sterowniki dx9c. itd i np. po 5 min gry w cod4 single player pojawia sie znieksztalcony obraz jakies dziwne kolory itd. nie wiem o co w tym chodzi ;/

Karta Podkręcana?

cod3r
komentarz
komentarz

karta nie jest podkrecana , sterowniki najnowsze mam pobralem z www.nvidia.pl

temp to średnio 45 - 49

Karta to GeForce Gainward 9600 gt 512 mb GDDR3 - 256 bit

Mag Magik
komentarz
komentarz

Usuń obecne sterowniki z Panelu Sterowania-> przeczyść komputer Driver Cleaner'em-> zainstalują jakąś starszą wersję sterów dla tej karty graficznej. Do tego ściągnij najnowsze biblioteki DirectX 9.0c stąd: KLIK po instalacji Start->Uruchom-> wpisz dxdiag->zakładka Ekran:

Ustaw na Włączone funkcje DirectX. Przetestuj kolejno moduł DirectDraw, później Direct3D. Następnie przejdź do zakładki Dźwięk tam ustaw na Przyspieszenie pełne, oraz Testuj moduł DirectSound. Po tym zakładka Muzyka-> testuj moduł DirectMusic. Zwróć uwagę, czy podczas testów wszystko przebiega tak jak powinno.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.