x-kom hosting

Grafika w kompie

glukkon7
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.Przeszukałem wiele forów w rozwiazaniu tego problemu ,więc mam nadzieję że to specjaliostyczne forum mi pomoże. ;)

Mam OGROMNY problem z kompkiem a zwłaszcza z jego grafiką.

Otóż ostatnio przeprowadziłem formata mojego kompa i niestety zauważyłem że grafika w grach (nawet tych starych np.Hitman 1) jest gorsza ( np.za bliska odległość szczegółowości obiektów ,krawędzie tak jakby "płyną" są kanciaste itp.) mimo iż ustawiam opcje na FULL( i mam directa najnowszego jakby co ) . :( Próbowałem instalować przenajróżniejsze sterowniki do grafy ,usuwać pozostałe sterowniki drive cleanerem itp. Bez skutku. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić?? Błagam o jakąkolwiek pomoc :unsure:

aha moja karta graficzna to NVIDIA GeForce FX 5700LE

Gość
komentarz
komentarz

Wgrałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej?

glukkon7
komentarz
komentarz
Wgrałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej?

???????? :blink:

O ludzie, a co to znaczy??? Bo ja nie jestem za bardzo kumaty z kompa...

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Czy wgrałeś stery do płyty głównej (jak kupywałeś kompa to zazwyczja jets taka płytka z napisem 'motherboard'.

glukkon7
komentarz
komentarz

No niestety tejże płytki nie znalazłem ale za to znalazłem sterowniki do ASUS P5P800(bo takią "motherboard" mam) tu http://www.softwarepatch.pl/plik/4993/56/1...ios-v-1005.html tylko mam mały dylemat- czy to nie zaszkodzi kompowi taka aktualizacja?

damib
komentarz
komentarz

pod tym linkiem jest bios do płyty nie sterowniki ;) tu masz stery KLIK do płyty(Manual)

glukkon7
komentarz
komentarz

Dzięki Ci wielkie daimb :) ale jak mam tam znależć te stery?? Bo w dziale "ogólny download" wymagają ode mnie abym wybrał jakąś serię..O co kama?

Aha i czy instalowanie tych sterowników ni zaszkodzi mojemu kompowi?

Gość
komentarz
komentarz
Dzięki Ci wielkie daimb :) ale jak mam tam znależć te stery?? Bo w dziale "ogólny download" wymagają ode mnie abym wybrał jakąś serię..O co kama?

Aha i czy instalowanie tych sterowników ni zaszkodzi mojemu kompowi?

W dziale "Ogólny Downolad" musisz zaznaczyć jaka seria(Przykład z kartą graf: mam GeForce 5600, więc to jest 5 seria :P ). Twoja karta: NVIDIA GeForce FX 5700LE, czyli to jest 5 seria :)

Instalowanie sterowników nie szkodzi komputera, tylko w pewnym sensie Go "naprawia"

Nie musisz się martwić :P

P.S. Jaką masz płytę główną, dam ci link z sterownikiem, ściągniesz od razu.

damib
komentarz
komentarz

pod tym linkiem co ci dałem wybierasz:

wybierz produkt-> motherboard

wybierz serię-> Socket775(chyba taki masz jak dobrze wiem)

wybierz model-> P5P800(twój model płyty)

i klikasz szukaj potem podajesz system jaki masz jak XP to dajesz WinXP i masz stery pod MANUAL

teraz tylko ściągasz stery Wersja Q4204 Motherboard Installation Guide (Multiple Languages) Rozmiar pliku 44.43 (MBytes) 2008/10/21 update

glukkon7
komentarz
komentarz

Dzięki Wam wielkie daimb i kamil9445. :D:D

Teraz aktualnie je ściągam i zobaczymy czy to coś da.

P.S. Trzeba je po prostu zainstalować ,tak?

damib
komentarz
komentarz

Tak ;)

glukkon7
komentarz
komentarz
teraz tylko ściągasz stery Wersja Q4204 Motherboard Installation Guide (Multiple Languages)

Hmmm...No i to ściągnąłem, i co? Wypakowuje mi tylko plik w Acrobat Reader i to jest tylko instrukcja...To chyba nie to, co? :blink:

Aha moja płyta główna to P5P800.

Haloooo pomoże mi ktoś??Plizzz :(

Gość
komentarz
komentarz

Prawy Przycisk Myszy ... Panel Sterowania Nvidia , Wyreguluj Ustawienia Obrazu kożystając z podglądu ... klikasz to

wybierasz ostatnią opcję Stosuj preferencje użytkownika podkreślając

i przeciąnij suwak do końca w prawo . zastosuj i po sprawie

damib
komentarz
komentarz

pod tym linkiem co ci dałem wybierasz:

wybierz produkt-> motherboard

wybierz serię-> Socket775(chyba taki masz jak dobrze wiem)

wybierz model-> P5P800(twój model płyty)

potem Utilities i na dole masz Intel® Chipset Software Installation Utility V5.02.1003. i to pobierz... sorka mój błąd :( nie wiem czemu podałem ci instrukcje :/

glukkon7
komentarz
komentarz

Oki nie szkodzi daimb :)

A co do panelu Nvidii to próbowałem i to nie dawało nic

No oki to zobaczymy czy ten link coś pomoże... :mellow:

Nieeee noo ten komputer uwielbia mi robić przykrosć.... :unsure:

Bo zainstalowałem te stery i nic się nie zmieniło.... :huh:

Fachowcy-proszę o pomoc

damib
komentarz
komentarz

a spróbowałeś po tym odinstalować całkowicie stery od grafiki zainstalować te na których gry śmigały i zainstalować 9.0c??

glukkon7
komentarz
komentarz

Nooooooo tak to nie próbowałem :=o:

Zaraz spróbuję

:bansuj:

damib
komentarz
komentarz

i jak dało coś?? :bigsmile:

glukkon7
komentarz
komentarz

Ehhhh chlip chlip :(

Nic to nie dało i nic się nie zmieniło.....

Co to jakieś FATUM?? :blink:

To chyba jest coś niewiarygodnego( niestety na moją niekorzyść <_< ) ....

Help! :unsure:

Ma ktoś jakis pomysł co to może być?? :=o: Bo to niemożliwe żeby coś się w jednej chwili schrzaniło nawet nie wiadomo co to (a przypopminam że działo się to po ostatnim formacie)

:bamu:

damib
komentarz
komentarz

może znów zrobić format i instalować stery w należytej kolejności... bo ja już nie wiem :blink:

glukkon7
komentarz
komentarz

To raczej daimb nic nie da bo wile raz formatowałem i instalowałem według określonej kolejności i nic z tego :mellow:

Może ktoś ma inny pomysł

Help help moze ktoś miał kiedyś pobobny problem?????? :unsure:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.