x-kom hosting

HD4850 IceQ4 Turbo LE vs 9800GTX+

heex307
komentarz
komentarz

Z tych 2 lepszy jest 4850, ze względu na chłodzenie. Za tą cenę możesz kupić znacznie wydajniejszego Radeona HD4870 i właśnie na niego zdecydował bym się na Twoim miejscu..

gostek
komentarz
komentarz

tez mysle ze lepiej 4870, bo tamte za drogie ;p

robin3d
komentarz
komentarz

a ten Radek? PALIT HD4870 Sonic

heex307
komentarz
komentarz

Ten palit ma trochę głośne, ale za to wydajne chłodzenie. Jak Ci to nie przeszkadza, można brać.

robin3d
komentarz
komentarz

bardzo bardzo głośne? czy da się to wytrzymać?

Mark
komentarz
komentarz

nie głośne aż tak żeby się wyprowadzać lecz wieczorem jak wszyscy pójdą spać to będzie szum ale za to bdb chłodzenie i dużo wydajniejsza karta

NoVyKomp
komentarz
komentarz

najlepiej weź referencyjnego i załóż na niego accelero - najciszej i najwydajniej :)(oczywiście cisza zależy od wiatraków jakie weźmiesz xD)

Gość
komentarz
komentarz

no ten Palicik jest mniam ale halsliwy niestety ale cena jest zajefajna ! ja bym go bral ! :)

SleepWell
komentarz
komentarz

też bym brał tego Palita bo mi hałas nie przeszkadza bo i tak gram w słuchawkach ^^

robin3d
komentarz
komentarz

hmmm, widziałem tego Palita w akcji ;] Super wydajność, ale jest głośny... jak dla mnie za głośny, więc chyba zdecyduję się na HISa ;]

21.11 18:02 - Hehe, wynalazłem dodatkowe pieniądze na Accellero i wentylki ;P tak więc jednak biorę Palit'a

Dzięki Wam za rady ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.