x-kom hosting

jaka karta graficzna?

arras777
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Chciałbym wymienić kartę graficzną na jakąś lepszą, obecnie mam radeon x550/x600 256 mb/ 128(PCI-E) i procesor 2,5 GHz Celeron D, 1,5 Gb ramu DDr II zasilacz 300 Watt. chciłbym kupić dobrą kartę graficzną ale bez wymiany całego kompa prócz ewentualnie zasilacza. czytałem na forum że niemoge kupić np. Radeona 3650 bo po piersze podobo radeonów sie niekupuje..:D:D a po drugie mam za słaby procesor i karta bedzie ograniczona wydajnością. cena karty graf. do załózmy 200 zł ale prosze kilka opcjii...pozdrawiam ;)

Weacky
komentarz
komentarz

zasilacz jakiej marki?

arras777
komentarz
komentarz
zasilacz jakiej marki?

niemam zielonego pojecia:( taki wmiare dobry:) pozdrawiam

Mag Magik
komentarz
komentarz

Chodzi o to jaki masz teraz zasilacz :) Zdejmij lewą ściankę obudowy i sprawdź.

arras777
komentarz
komentarz

zasilacz mam od obudowy mustang 400 W, pasi, zastanaiwalem sie nad geforce 6800 GT 256/256 ddr 3, co o tym sadzicie?

Piotr1312
komentarz
komentarz
geforce 6800 GT 256/256 ddr 3, co o tym sadzicie?

Do tego procesora będzie dobra.

zasilacz mam od obudowy mustang 400 W

Zasilacz beznadziejny, kartę jakoś pociągnie, ale komp Ci się może spalić.

arras777
komentarz
komentarz

dobra, a jak bym chcial tamta karte co Wam napisalem i wymienie zasilacz to bedzie luuzik z reszta? pozdro

dobra, a jak bym chcial tamta karte co Wam napisalem i wymienie zasilacz to bedzie luuzik z reszta? pozdro

a i mam takie ramy DDR400 1,5 GB PC3200 CL3

arras777
komentarz
komentarz
bierz tego GF co podal Lipton i zasilacz tez :)

a dlaczego tamtego nie, ktory ja sobie wybralem? zly jest czy cos?

Gość
komentarz
komentarz

no jesli nie masz pieniedzy wiecej mozesz nie kupywac narazie lepszego, ale radzilbym jak bedziesz mial pieniedze wymienic go na tego Modecom MC

arras777
komentarz
komentarz

zasilacz wymienie, ale czy karte moga miec tamta co ja wybralem geforce 6800 256/256ddr3?

Lipton
komentarz
komentarz

Możesz brać 6800GT DDR3 :)

Jest praktycznie tej samej wydajności co 7600GS.

arras777
komentarz
komentarz
Możesz brać 6800GT DDR3 :)

Jest praktycznie tej samej wydajności co 7600GS.

dzieki wszystkim za pomoc. pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.