x-kom hosting

Problem z instalacja ew-7108 pod mandreake 10

djdrapi
utworzono
utworzono

Wimta mam problem z zainstalowaniem karty wifi edimax ew-7108 pod dystrybucja mandreake 10. Jestem pocztkujacym urzytkownikem tego systemu. Dlatego prosze o wyrozumiałosc i jesli ktos ma mozliwosc jakiejkolwiek pomocy to bede bardzo wdzieczny bo ja sie juz mecze ponad tydzien i nic. Slyszalem ze mozna wykozystac sterowniki pod windows do tej karty albo z pod dystybucji RED HAT oktore sa na plycie dolaczone z karta. jesli ktos wie cos na ten temat to prosze o pomoc bo zalezy mi na tym.

acallk
komentarz
komentarz

Jest możliwość z ndiswrappera ale niewiem czy to jest pod mandrake ..... , dlaczego jako nowicjusz korzystasz ze starego systemu ????? mandriva ma już więcej sterowników w bazie danych niema problemów z ndiswrapperem ....... Ndiswrapper+sterownik windowsowy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.