x-kom hosting

Radeon 4850

Czy jesteśmy zadowoleni ze swojego radeona 48xx...  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Radeon HD4850

    • Tak
      4
    • Nie
      2
    • Nie narzekam/nie pochwalam
      1


mistrz933
utworzono
utworzono

Witam.

Po ostatnim penetrowaniu forum zorientowałem się, że zbyt wiele osób ma dylemat czy kupić Radeona HD48xx czy też jego odpowiednika ze stajni nVidii lub jedni mówią o wielkiej radości którą mu przynosi jego radek lub o złości z nieudanego zakupu twierdząc, że Ati wręcz ośmieszyło się wypuszczając tak niedopracowane technicznie karty graficzne.

Postanowiłem aby ci którzy posiadają właśnie te tytułowe GPU wypowiedzieli swoje zdanie i skończyli te bezsensowne kłótnie.

Pozdrawiam i zachęcam do udzielania się w tym temacie.

Skoro ja założyłem temat to też pierwszy się wypowiem.

Jestem z niej ogromnie zadowolony!, ponieważ taki skok wydajności jaki doświadczyłem jest chyba rzadko spotykany.

Karta ani razu mi się ani nie przegrzała, ani nie zawiesiła(jak to twierdzą niektórzy...), i nie ma wg mnie powodów dla których ten GPU miałby zostać uznany za szmelc lub podobnego typu badziewia.

olszak
komentarz
komentarz

mam prośbę do ludzi aby po zagłosowaniu na NIE napisali jaki był/ jest z nią problem bo jak z życia wiadomo fan boye nvidi będą głosować na NIE choć sami nie mieli styczności z tą kartą.

powinno być tak że żaden głos na NIE bez uzasadnienia nie powinien być brany pod uwagę

JackassJGC
komentarz
komentarz

Ja oddałem głoś na nie narzekam/nie pochwalam z powodu, że gdy chcę podkręcić mego Radeona 4850 od palita to występują ciągle jakieś problemy.

Albo resetuje sie ciągle sterownik graficzny albo karta nie przechodzi 3d marka albo w ogóle się zawiesza komp.

Bez oc wszystko jest ok.

mistrz933
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie podkręcasz kartę do samych granic.

Dołączam się do prośby Olszaka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.