x-kom hosting

GF 7600GS

Kamix
utworzono
utworzono

Mam sobie zamiar kupić Point of View GF 7600GS 512 DDR2.

Reszta sprzętu w podpisie.

Procka po zmianie zasilacza sądzę, że puszczę na 2300Mhz.

Więc będzie Athlon XP 1667Mhz@2300Mhz.

I czy nie będzie on jakoś znacznie spowalniał tej karty?

RAM mam 512Mb, ale może kupie jakieś 1GB 400Mhz.

Jeżeli będzie znacznie spowalniał to co tak na miarę dla tego procka.

Gość
komentarz
komentarz

Na 2300mhz nie będzie spowalniana. Nie kupuj na pamięciach DDR2, to jest mniej wydajne niż 7300gt DDR3

Kamix
komentarz
komentarz

No i kurna mialem tak genialnego sprzedawce, ze przed chwila mi powiedzial, ze karta jest jednak na PCI-E. Pogratulować.

Więc jestem otwarty na propozycje lepszej karty pod tego procka.

Interesują mnie zarówno Radki jak i GF.

Oczywiście zasiłka będzie zmieniona i tu też nie wiem na co, postaram się upolować jakiegoś Chiefka 400W używanego na allegro.

Lipton
komentarz
komentarz

Musisz przeglądac allegro i upolowac 7300GT DDR3, Palit lub Galaxy. Koszt takiej karty wynosi od 160 do 200 zł. Dzisiaj sam znalazłem aukcje, gdzie 7300GT DDR3 Galaxy 128/128 został wystawiony za 150 zł na kup teraz w świetnym stanie. "Kto szuka ten nie błądzi"

Gość
komentarz
komentarz

7300gt na DDR3, tylko, że cena nie elo :P

Lipton
komentarz
komentarz

Praktycznie w większośc gierek na niskich detalach, rozdzielczośc 1024x768 :)

Karta na PCI-E, a ty masz AGP.

Kamix
komentarz
komentarz

A no tak te to PCI-E. A czegoś o podobnej wydajności od czerwonych taniej nie kupi?

Gość
komentarz
komentarz
A czegoś o podobnej wydajności od czerwonych taniej nie kupi?

Raczej nie, X1650pro jest słabszy, a X1950pro jest drogi.

  • 2 tygodnie później...
Kamix
komentarz
komentarz

Dobra powiedzmy, że mam sprzedawce na GF 7600GS na DDR3 z Pencil Modem i się podobno pięknie kręci za przyzwoitą kasę.

Tylko powiedzcie mi jeszcze czy jest sens kupować 2GB Ramu? Czy przy takim sprzęcie będzie jakaś róznica od 1GB?

Procek zostaje jak był Athlon XP 1,67@2,3Ghz, może moda na Batrona to będzie 512 cache.

No i czy da rade powiedzmy ruszyć na tym GTA IV na low detalach i jakiejś niskiej rozdzielczości?

EDIT:

Z procka jeszcze będzie można może ze 2400Mhz wykrzesać na full stable.

fball
komentarz
komentarz

jeżeli chesz do takich gier jak gta4 kompa to myślę że niema sensu "tuningować" tego komputera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.