x-kom hosting

zmiana chłodzeń w grafach

yoho
utworzono
utworzono

Witam

załatwiłem sobie GF4 MX440 SE 64MB i włożyłem ją do zestawu:

Athlon 2000+ (nie podkręcany),

ModeCom 350W GTF (PF) [nie FEEL!!!],

Asus A7V8X-X,

768MB (256Elixir+512GoodRam),

dysk 40Gb seagate.

więc tak wszystko ok po za grą np. w Fife 07. Po krótkim okresie holernie się zaczynała wieszać więc odkręciłem boczny panel od obudowy i karta była moim zdaniem zdecydowanie za ciepła więc skorzystałem z okazji, że mam starego

GF2 z chłodzidwem z wentylem (ten GF4 miał sam radiator) no, a że są to 2 podobne modele kart no to zamieniłem te chłodzenia. No i teraz wszystko ładnie, komputer dużo szybciej pracuje ( czasem na pulpicie 1 na 10minut pojawi się małe zamazanie), ale nie może się obyć bez "ale" hehe.

Fifa nic się praktycznie nie zawiesza "ale" można powiedzieć, że są małe ardefakty. Pojawiają się one na małym obszarze na jakąś sekundę i znikają ale to dzieje się zbyt często. Co myślicie? Czego to może być wina? Może pomogło by nałożenie jeszcze pasty termo. na rdzeń grafy? Co radzicie?

I jeszcze 1. Co jakiś czas na bardzo krótki czas gaśnie ekran i znów powraca do pierwotnej postaci, (Max 2sek.) dzieje się

to co jakieś 5minut może krócej, może dłużej.

kitencjusz
komentarz
komentarz

Powiem tak masz coś z grafika weś może podkręc procesor. a może warto zainwestować te 100zł i kupić jakiegoś radeona 9800PRO:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.