x-kom hosting

jak to jest z tą serią W

olszak
utworzono
utworzono

witam, lubię słuchać muzyki a wkrótce kończy mi się umowa... mam do wyboru LG KU990 i SE W910i po tej samej cenie, i tu jest problem.

czy ta seria W jest faktycznie dużo lepsza do słuchania muzyki niż inne telefony? bo jestem przekonany aby wziąść LG tylko nie wiem jak będzie z tą muzyką...

czaroos
komentarz
komentarz

Oczywiście, po to jest właśnie seria W. Słuchawki z serii W są naprawdę wyśmienite, czysto brzmią i głośno grają. Dzięki takiemu odtwarzaczowi jak Walkman na pewno nie odczujesz negatywnych emocji związanych ze słuchaniem muzyki.

olszak
komentarz
komentarz

a jak to jest z tym LG?

czaroos
komentarz
komentarz

Serie W są nastawione do słuchania muzyki w przeciwieństwie do LG. Jak najbardziej w LG też posłuchasz muzyki, jednak dźwięk w Sony Ericssonie jest o dwie klasy lepszy i jakąkolwiek muzyczną aplikację nie wgrasz do LG, to i tak nie będzie co porównywać. Zresztą takich telefonów co do dźwięku się nie porównuje, to jasne, że w Walkmanie będziesz miał dużo lepszy, czystszy, dźwięczny, głośniejszy dźwięk. Jeśli telefon ma służyć do smsów i telefonowania oraz muzyki to jak najbardziej polecam Soniaka, natomiast LG to bajery, dobry aparat i chyba nic poza tym.

n31T
komentarz
komentarz

Ja bym brał LG. Te walkmany wcale tak dobrze nie grają, może i barwę dźwięku mają dobrą, ale za to cichą (jak dla mnie). Temu w910i po około miesiącu spokojnego użytkowania (nie rzucania itp) klekocze slider, jedyne co mi się w nim spodobało to żyroskop, np. jak potrzęsiesz telefon to tapeta się zmienia itp.

Thief27
komentarz
komentarz

Bierz w910i.Mi też niedługo kończy się umowa i go biore.Telefon fajny.Jedyny minus to aparat ale od zdjęć jest cyfrówka.fajne bajery ma.Wkońcu najlepszy telefon roku 2008

Mój post numer 50 :D

Gość
komentarz
komentarz

Sam niewiem co bym wybrał xD Z jednej storny Sony będzie miał napewno dużo lepszą jakość muzyki, ale z drugiej strony na LG pewnie więcej softu, bo chyba ma symbiana, nie?

Ale chyba brałbym W910 :P

PS. Albo próbuj brać LG, sprzedać (z 600 powinieneś dostać), dołożyć koło 150zł i masz W960 :P Świetna muzyka + symbian (co prawda UIQ 3, ale zawsze to wieksze możliwości) + WiFi :D Ale to się wiąże z ryzykiem i dodatkowymi kosztami więc jak chcesz ;) Ale sam jestem posiadaczem tego telefonu i powiem Ci że nie żałuje ani złotówki ktore na niego wydałem... :)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Viewty nie ma symbiana co jest jej wielkim minusem ale i tak jest bardzo fajna ;)

co do soniaka - nie uważam by seria W była jakaś wybitna muzycznie, ma lepsze słuchawki i ten niby super odtwarzacz i tyle...

ja bym wziął LG :)

Gość
komentarz
komentarz

Jak LG nie ma symbiana to juz w ogole nara z tym telefonem :P W takim wypadku albo bym próbował jakoś dołożyć do tego W960 albo brał W910 :P

krasnal2008
komentarz
komentarz

Seria W to w większości to samo co jakiś K tylko z nowym softem i obudową. Słuchawki mają rzeczywiście bardzo dobre i jak wgrasz lepsze sterowniki dźwięku to wymiatają i to nie tylko W. Minusem jest wytrzymałość jak na niego przez przypadek siądziesz to masz po LCD ale mimo wszystko brał bym SE

n31T
komentarz
komentarz
Jak LG nie ma symbiana to juz w ogole nara z tym telefonem :P W takim wypadku albo bym próbował jakoś dołożyć do tego W960 albo brał W910 :P

Dlaczego nara z tym telefonem ? Ten w910i nie ma nic w sobie takiego powalającego poza tym żyroskopem... Na dodatek jeszcze ten klekoczący slider. w910i też nie ma symbiana więc można by powiedzieć równie dobrze "nara z tym telefonem..."

olszak
komentarz
komentarz

dzięki wam wszystkim, kupuje LG KU990, jak go dostane to obiecuje dodać jego recenzje...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.