x-kom hosting

geforce 9600 gt Powazny problem ze sterownikami

grocik
utworzono
utworzono

Witam mam spory problem bo po jakims czasie od kupienia nowego laptopa (3 mies) postanowilem zmienic sterowniki do geforce 9600gt na nowsze. Jak kazali na stronie odinstalowalem stare po czym komputer przestawil sie na jakas wbudowana karte slabiutka VGA. Nastepnie takze wedlug polecen nvidii sciagnalem odpowiednie sterowniki (seria 9 windows vista [home premium] 64 bit = najnowsza wersja to 178.24). I tu sie pojawia problem bo przy poczatku instalacji odrazu wyskakuje blad :

Instalator wykryl, ze uzywany system operacyjny nie jest systemem Windows Vista [64-bit]. Program instalacyjny i skojarzone z nim sterowniki przeznaczone sa tylko do pracy w systemnie Windows Vista [64-bit]. Instalacja zostanie zakonczona.

Mam orginalne Windows i cale oprogramowanie. Wszystko legalne i dzialalo dobrze. Bardzo prosze o pomoc bo wiem ze sobie bez pomocy nie poradze.

:)

Langi
komentarz
komentarz

Spróbuj pościągać inne, błąd mówi sam za siebie... nie te sterowniki do tego systemu...

grocik
komentarz
komentarz

Wlasnie o to chodzi ze ja mam viste 64 bitowa i sciagam sterowniki dokladnie takie jakie trzeba i nie wiem co sie dzieje.

Prosze o pomoc!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.