x-kom hosting

Crysis Super Wydajnosc czy też coś zwykłego

Gość
utworzono
utworzono

Cześć Chciałbym się dowiedzieć czy to naprawdę super wydajność czy nie.. więc na 1280/1024 all high w Crysis + DX10 - average fps 52 na 9800 gtx a teraz..

włączyłem wszystko na Very High Average Fps 35 prągne podkreślic , że na Driverach 180 od Nvidii w miejscu którym sprawdzam fps miałem 27 teraz to już 33 [ zainstalowałem 178 ] :o.. czy 35 fps na Very High [ BENCHMARK GPU - CRYSIS ] to nie dużo jak na takie peniądze? Karta jest podkręcona z 675/812 oraz 2200/2320 MHz w stresie temp wyniósł 49 C przy 70 % Fanie co wy na takie wyniki?

Szczerze mówiąc 9800 gtx nie należy do Bardzo drogich kart zaledwie 500 zł co myślicie o stosunku ceny do wydajności ... na 8800 gt moj avg fps w Crysis na 1280/1024 all high wynosił 31 po zmianie na 9800 gtx i OC 52 :o

Langi
komentarz
komentarz

Siema, czytałem trochę o tych 9800 gtx, bo tez chcę to kupić do zestawu. Karty są super, ekstra oc, mnie by takie wyniki nie dziwiły, dlatego ciągle polecam tą kartę zamiast hd4850...

Napisz jeszcze z jakiej stajni jest ta karta, chłodzonka oczywiście nie zmieniałeś?

gostek
komentarz
komentarz

on ma 9800gtx bez plusa a to jest roznica ;p

Langi
komentarz
komentarz

Więcej się grzeją, technologia nieco inna.. ale potencjał OC ten sam :)

Dlatego spytałem czy chłodzenie wymieniał :)

Gość
komentarz
komentarz

Chłodzenie Fabryczne:D od Gigabyte karta =)

GPU normalnie chodzi na 675 OC @ 810 [ Stres 49 C na 70 % Fan ]

RAM normalnie chodzi na 2200 OC @ 2320

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.