x-kom hosting

Czarny ekran po deinstalacji sterowników

blink2000
utworzono
utworzono

Witam serdecznie!

Mój problem polega na tym, że wczoraj ściągnąłem aktualne sterowniki ze strony nvidii. Według ich instrukcji przed instalacją należy odistalować wszystkie poprzednie sterowniki i tak też zrobiłem. Panel sterowania -> dodaj/usuń programy -> i usunąłem pozycję Nvidia drivers cz jakoś tak. Po odistalownaniu wyskoczyło okienko , że aby w pełni zakończyc proces deinstalacji trzeba ponownie uruchomić komputer. No i tu pojawił się problem bo włączenie komputera dochodzi tylko do momentu gdzie na czarnym tle jest logo microsoft windows xp, a później pozostaje czarny ekran i koniec. Próbowałem urchamiać w trybie awaryjnym i w tej ostatniej poprawnej konfiguracji ale nic się nie zmienia. Instalkę do nowych sterowników mam na pulpicie no ale nie mogę się do nich dostać bo mam czarny ekran. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Do 15 mam dostęp do internetu tak więc liczę na Wasze propozycje pomocy do tego czasu. Dzięki wielkie.

nitro07
komentarz
komentarz

najszybciej będzie jak wykonasz to: Poradnik

blink2000
komentarz
komentarz
najszybciej będzie jak wykonasz to: Poradnik

Dzięki wielkie za podpowiedź. Moja maszyna ruszyła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.