x-kom hosting

tempy na gigabyte 8600 gt

KingstonDataTraveler
utworzono
utworzono

mam ta grafe z zalmanem dolaczanym do zestawu i potwornie to wyje... wkurzylem sie i odlaczylem wiatrak, bo nie da sie go neistety regulowac... temperatura w tym momencie wynosi 56 stopni po 7 min pracy komputera

normalnie w spoczynku temp nie przekraczala 45

przed chwila w ciagu tych 7 min mialem blue screena ale to chyba nie przez grafe co?

do ilu moge dojechac stopni nie martwiac sie o zycie grafy?

wiatrak mnie potwornie drazni...

fball
komentarz
komentarz

niewiem chyba do 90* , masz zainstalowane sterowniki? często jest tak że gdy niema zainstalowanych sterowników to chłodzenie strasznie wyje a , mozę ten wentyl tak ma choć jeżeli od zalmana to wątpie :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Cy to jest Gigabyte z Zalmanem w postaci HeatPipe'a ?

Zapodaj linka do karty lub fotkę, wentyl lepiej podepnij bo karta może działać nieprawidłowo bez niego

Gość
komentarz
komentarz

zakup takie cos i zamontuj to bedzie najlepiej

a regulowac obroty wiatraka na karcie graifcznej mozesz przez program np RivaTuner

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz

@up niby jakie cos? nie badz taki madry, kabel jest dwuzylowy :)

http://i238.photobucket.com/albums/ff208/g...igabyte8600.jpg

^taka mam...

juz drugi dzien bedzie na pasywnym, mi pasi, mam cisze :)

jak bede chcial pograc to wlacze wiatrak... chyba zeby kupic jakis wiatraczek z 3 zylkami i go regulowac, wlaczyc na minimum i miec cisze a jednak wwiew powietrza na rdzen bedzie i mysle ze pare stopni mniej

w tej chwili jest 51 stopni po 10 minutach chodzenia (z wiatrakiem ok 10 stopni mniej) - imo to i tak nie jest zle jak na grafe

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Nie jestem pewny czy mozna na gpu,ale spruboj moze troche naoliwić ten wiatrak

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz

wez... bez sensu, skoro mam dobre chlodzenie zalmana, to nie jest box ;x

daj spokoj... ja wiem... jakbym kupil wodne to w ogole mialbym cisze i lodowke... nonsens

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.