x-kom hosting

Komputer nie widzi karty graficznej

damianopl9
utworzono
utworzono

Witam moj problem jest nastepujacy wczoraj zauwazylem ze gdy wlaczam komputer pokazuje sie komunikat brak pliku NTLDR czy jakos tak. Naprawilem system z plytki z windowse xp i bylo ok, ale zauwazylem ze moj komputer nie widzi wogole karty graficznej, a jak chcialem zainstalowac sterowniki to pokazywal sie blad ze te sterowniki nie sa do tej karty czy jakos tak. Podociskalem wszystkie kabelki do tej karty i nic, a i moja karta to GeForce 7300GT nowo kupiona w marcu wiec taka stara nie jest, wczesniej takich problemow nie mailem. Prosze o szybka odpowiedz. Z gory THX

Jakob
komentarz
komentarz

Pobierz nowe drivery do karty :P

damianopl9
komentarz
komentarz

Pisalem zadne sterowniki nie pomogly ... nawet nie dalo sie ich zainstalowac ... ;/

czaroos
komentarz
komentarz

A odinstalowałeś stare sterowniki i dopiero potem próbowałeś zainstalować nowe?

damianopl9
komentarz
komentarz

Nie mam jak odinstalowac poniewaz wogole nie widze karty graficznej w menadrzer zadan

Akahan
komentarz
komentarz

Menadżer zadań?! Przecież tam nie ma karty graficznej pokazanej, ani nic(procesy i takie tam)... Zainstaluj jakiś program bo usuwania sterowników, bądź usuń je w dodaj/usuń i zainstaluj nowe...

damianopl9
komentarz
komentarz

Jak czym mam odinstalowac te strowniki w dodaj lub usun co mam usunac ??

PS. Prosze o szybko odpowiedz.

Dodam jeszcze ze jak chce zainstalowac sterowniki to po pewnym czasie wyskakuje mi blad "Program instalacyjny NVIDIA nie moze znalezc sterownikow zgodnych z aktualnym sprzetem.Program instalacyjny zakonczy parace." Potem klikam OK i wraca mi do pulpitu. Sprawdzalem jesteszcze karte graficzna w programie GPU-Z i nic nie pisze jakby jej nie bylo ... :/ Niech ktos pomoze bo to juz powoli wkurza.

Gość
komentarz
komentarz

wejdź w dodaj lub usuń i znajdź pozycję Nvidia Drivers kliknij na nie ppm-prawym przyciskiem myszy i kliknij usuń lub modyfikuj

w GPU-z pokazuje tak bo nie masz aktualnych driverów ... wejdź na nvidia.pl tam wybierz sterowniki seria gf 7 i znajdzie tobie samo ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.