x-kom hosting

myślicie ze zakup x 1600 pro to dobry pomysł?

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym unikał kart graficznych firmy GigaByte. Miałem ostatnio kilka z uszkodzonymi ramami. Nie polecam.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Mój identyczny model śmiga elegancko 2-3 rok :) Bardzo fajna i bezproblemowa grafika ( u mnie xP )

psychol22
komentarz
komentarz

miałem krte firmy msi tez 1600pro i była ok gothic 3 chodził ok ja bym polecił nie wiem jak gigabait

dawid11113
komentarz
komentarz
Nie opłaca się, bo za tą cenę można mieć 6600GT - http://allegro.pl/item482954143_xfx_geforc...28mb_gddr3.html

ale ta ma mniej pamięci. i nie wiem czy mój zasilacz da rade. radeona niby ciągnie.

Lipton
komentarz
komentarz

Na 6600GT 128mb starczy, bo i tak nowsze gierki będą chodziły Ci płynnie tylko w rozdziałce 1024x768. GF bierze tyle samo prądu co ten Radeon, Feela i tak trzeba by było w późniejszym czasie zmienić na Fortrona 350W HLN.

Akahan
komentarz
komentarz
ale ta ma mniej pamięci

Pamięć nic nie daje prawie przy takich kartach 128mb jest wystarczające, a Radeon ma DDR2, a GF dużo szybsze DDR3, co do karty, jakoś nigdy nie miałem przekonania do pasywek od Gigabyte, a od wersji 8xxx i wyżej to już zupełna porażka, straszne grzałki, lepiej mieć troszkę głośniej, a nie mieć problemów...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.