x-kom hosting

Umowa.....

Thief27
utworzono
utworzono

Mojemu tacie kończy się umowa w marcu.Gdzieś słyszałem że można 3 miesiące przed zakończeniem umowy zmienić telefon.Umowa jest na 2 lata.Czy to prawda jeżeli tak to napiszcie skąd o tym wiecie.

PaQre
komentarz
komentarz

Telefon możesz zmienić kiedy chcesz ale Sim musisz zostawić,ja sam mam jeszcze niecały rok umowy a za 2 miesiące zmieniam komórke tylko sim zostawie.

Thief27
komentarz
komentarz

Czyli mogę iść do PLUSA i wymienić telefon.czyli idę daję 300zl za w910i??

Buster
komentarz
komentarz

Ja mam w Erze i w ich oddziale powiedzieli mi że 2 miesiące przed końcem umowy mogę wymienić telefon (of kors z przedłużeniem abonamentu). RayneX, w jakiej Ty sieci masz telefon??

PaQre
komentarz
komentarz

tego Ci nie powiem bo ja będe zamawiał z netu.Jeśli masz umowe i chcesz przed końcem kupić nowy telefon to nie obowiązują Cię żadne zniżki i promocje.Ja mam w Erze

Thief27
komentarz
komentarz

Mi chodzi o to że chcę iść do PLUSA i wymienić fona bo w marcu kończy mi się umowa.Chcę zostać w Abonamecie 25zl i dać im 300zl za w910i tak jakbym brał go od nowa w tym abonamencie.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Przejdź się do Plusa, spytaj jakie modele telefonów mogą Ci zaproponować, powiedz że możesz dołożyć 300zł, a oni zaproponują Ci modele jakie się mieszczą w tej ofercie. A jeżeli interesuje Cię konkretny model to spytaj ile musisz za niego dopłacić.

Thief27
komentarz
komentarz

ok dzięki wszystkim za rady :)

Gość
komentarz
komentarz

ja mam plusa na karte i mozna tak wymienic telefon 3 miesiace przed zakonczeniem ? jesli chodzi to nie mam na abonament.A Mozna tak ze zostalo mi jeszcze 2 lata umowy i moge wymienić fon :D ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.