x-kom hosting

ZOTAC GeForce 8600GT 256MB DDR3 BOX

blackhero
utworzono
utworzono

co myślicie o tej karcie a może macie inne propozycje do 200 zł

z góry dziękuje

moje pozostałe parametry to

GIGABYTE M61PME

A64 X2 5000+

KINGSTON DDR2 2048 MB / 800, CL 5

kozman
komentarz
komentarz

Nic lepszego raczej w tej cenie nie znajdziesz.

Chyba że dołożysz troszkę do radeona 3850.

blackhero
komentarz
komentarz

jeszcze mam pytanie czy jak dołożę do tej płyty kartę graficzna czy zintegrowana karta będzie zżerać ram ?

mistrz933
komentarz
komentarz

Po wyłączeniu zintegrowanej karty w BIOS'ie nie będzie :).

Większość MOBO robi to automatycznie po wykryciu nowej karty graficznej ;)

FataL21
komentarz
komentarz

Podczepię się pod temat i zapytam czy ta karta będzie ładnie śmigać z amd x2 4200+ 2 gb ram? Co do zasilacza to ona pobiera około 43 W więc i mój feel III 350W ją uciągnie póki co, tak mi się wydaje ;) Jak ta karta radzi sobie z grami typu hmm crysis, bioshock np?:)

kozman
komentarz
komentarz

Która karta? GF 8600GT?

Nie jest jakąś wybitną kartą, ale w nowe gierki spokojnie sobie pograsz na średnich detalach.

Jeżeli chodzi o Radeona 3850 to już wymiana zasilacza będzie raczej potrzebna.

Przy okazji ta karta jest już znacznie szybsza, w wyższych rozdzielczościach daje radę i na wyższych detalach.

dgru
komentarz
komentarz
Podczepię się pod temat i zapytam czy ta karta będzie ładnie śmigać z amd x2 4200+ 2 gb ram? Co do zasilacza to ona pobiera około 43 W więc i mój feel III 350W ją uciągnie póki co, tak mi się wydaje ;) Jak ta karta radzi sobie z grami typu hmm crysis, bioshock np?:)

Mam bardzo podobny zestaw do twojego (patrz sygnaturka) i nie wiem jak Crysis, ale Bioshock śmiga bardzo ładnie na 1024x768 i ustawienia na 80%. Raczej nie ma problemu też z nowszymi grami na takiej rozdziałce i ustawieniach 60-80%, a więc całkiem przyzwoitych, np. Assasin's Creed, CoD 4 da się grać fajowo. Karta 8600GT nie wykorzystuje jednak w pełni tego procka i musiałbyś ją podkręcić (chociaż jak ja ją wykręciłem ile się dało na referencyjnym chłodzeniu to o ile w 3dMark'u zaznaczyła się różnica na plus o tyle w grach nieszczególnie). Podsumowując to i tak bardzo dobra opcja do tego procka tak myślę. Fajne 8600GT są wersje np. Sonic+ Palita

FataL21
komentarz
komentarz

No ten ASUS Radeon 1950PRO 256MB DDR3 256bit EAX1950PRO całkiem ciekawy jest no i szyna 256 bit a cena bardzo zbliżona.. tylko kwestia teraz wyłożenia 150 zł na zasilacz... ;) Póki co chyba jednak kupie 8600 GT a przy większych funduszach wymienię kartę i zasilacz :) Wydaje mi się że i tak po wymianie mojego 7600gs 512 mb na 8600gt poczuję diametralną różnicę w wydajności ;)

Krystian_
komentarz
komentarz

ja zmieniłem 7600gt na 8600gt gigabyte 600/1440 i roznica jest spora :D

Akahan
komentarz
komentarz

A szybszy od tych kart jest Radeon 3650 TOP, i do tego ma spore możliwości oc...

blackhero
komentarz
komentarz

co do zasilacza to ja nie będę miał problemów bo mam CHIEFTEC GPS-450AA-101A - 450 W i właśnie rozmyślam czy nie poczekać i dołożyć do karty graficznej i w granicach 350 zł coś kupić

jak myślicie ceny po świętach mogą ulec trochę zmianie na mniejsze?

Gość
komentarz
komentarz

moga ulec zmianie, i napewno ulegna ale nie żeby od razu po swietach

jak chcesz kupic karte w granicach 350zl to bierz 9600GT ja ową posiadam i jestem zadowolony

np tą Galaxy http://proline.pl/sklep.php?prodid=GALAXY+9600GT+512 jest spoko :)

FataL21
komentarz
komentarz
Mam bardzo podobny zestaw do twojego (patrz sygnaturka) i nie wiem jak Crysis, ale Bioshock śmiga bardzo ładnie na 1024x768 i ustawienia na 80%. Raczej nie ma problemu też z nowszymi grami na takiej rozdziałce i ustawieniach 60-80%, a więc całkiem przyzwoitych, np. Assasin's Creed, CoD 4 da się grać fajowo. Karta 8600GT nie wykorzystuje jednak w pełni tego procka i musiałbyś ją podkręcić (chociaż jak ja ją wykręciłem ile się dało na referencyjnym chłodzeniu to o ile w 3dMark'u zaznaczyła się różnica na plus o tyle w grach nieszczególnie). Podsumowując to i tak bardzo dobra opcja do tego procka tak myślę. Fajne 8600GT są wersje np. Sonic+ Palita

No masz nawet taką samą p. główną :) Wielkie dzięki za info co do wydajności, dokładnie tyle chciałem wiedzieć. Panu Kozmanowi też dziękuję za info:) Pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.