x-kom hosting

Jaka wybrac grafike ?

xszyszy9x
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie, mianowicie mam płytkę główna Foxconn K8, A690GM2MA-RS2H z wejściem na grafikę PCI-express i nie wiem jaka mam kupić do tego kartę, mam zintegrowana i zaczęła mi trochę przeszkadzać bo nie mogę pograć w nic lepszego. Cena karty to max jakieś 200zl i interesują mnie gierki typu GTA IV itp. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

falcon1984
komentarz
komentarz

Weź GF 8600GT Palit Sonic+ albo Radeon HD3650

Tutaj więcej info:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=69783

xszyszy9x
komentarz
komentarz

No pasowałby mi ten GF, ale nie jestem pewien czy mój zasilacz nie będzie miał problemów powiedzcie co myślicie zasilacz take me 400w. No i w przyszłości chciałbym też kupic jeszcze 1gb ram ddr 2. Powiedzcie czy on to wytrzyma czy jest również do wymiany ???

falcon1984
komentarz
komentarz

Raczej też do wymiany bo to zasilacz tzw. no-name, może pociągnąłby jakoś ten sprzęt ale szkoda ryzykować

xszyszy9x
komentarz
komentarz

a zasilacz 350W firmy codagen by o pociagnol lepiej niz ten 400 no-name ?

Weacky
komentarz
komentarz

Właśnie zapomniałem zapytać jaki masz zasilacz. Musisz bezzwłocznie go wymienić niestety.

Weź przynajmniej Mode Com MC-350.

falcon1984
komentarz
komentarz

Codegen to też no-name czyli zasilacz słabej firmy

YarSon
komentarz
komentarz

Uciagnie ja mam Hd3650 i zasilacz ProComp 400W model nowy bo na dole ma duzy wiatrak... wiec nie masz co sie martwic mi polecali bardziej hd3650 od gf 8600 hd3650 bardziej wydajniejsza i lepsza troche.

Akahan
komentarz
komentarz
Uciagnie ja mam Hd3650 i zasilacz ProComp 400W model nowy bo na dole ma duzy wiatrak... wiec nie masz co sie martwic mi polecali bardziej hd3650 od gf 8600 hd3650 bardziej wydajniejsza i lepsza troche.

Sranie w banie... Uciągnie, a za tydzień padnie, chcesz ryzykuj, ale nie polecaj tego innym userom... Ale fakt 3650 szczególnie w wersji TOP(800/1800 z czego robi 900/2000) jest szybsza niż ten GF i to właśnie Radka bym brał...

YarSon
komentarz
komentarz

Mi jakos nie padło... zal nie wiesz a piszesz to jest sprawdzone bo jakos mam od maja 2008... n00b

djmakus
komentarz
komentarz

YarSon odejdź i niech moc(z) będzie z Tobą, bo siejesz przekonanie że badziewie jest dobre....

xszyszyx bierz ModeCom MC-350ATX 2.0 oraz Radeona 3650

YarSon
komentarz
komentarz

Nie mowie ze jest dobry bo to no name tylko chce wam uświadomić ze by sie nic nie stało...

Weacky
komentarz
komentarz
Nie mowie ze jest dobry bo to no name tylko chce wam uświadomić ze by sie nic nie stało...

Tego nie można być pewnym przy tego typu zasilaczach.

xszyszy9x
komentarz
komentarz

OK zasilacz zamówie nowy, a mam pytanie co sadzicie o tej karcie, bo podoba mi sie jej cena i wysokie parametry

Gainward GeForce 8800 GT 1GB DDR3 256 bit TV/2xDVI PCI-E Golden Sample ???

YarSon
komentarz
komentarz

Od maja tak śmiga i nic się nie stało.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
Gainward GeForce 8800 GT 1GB DDR3 256 bit TV/2xDVI PCI-E Golden Sample ???

Karta dobra ale po co ci 1GB?

YarSon

Nie przekonuj ludzi że badziewie jest dobre. Może pochodzić ci jeszcze ten komp i rok a może i tydzień. Jak chcesz to ryzykuj.

YarSon
komentarz
komentarz

ŻAL ŻAL ŻAL !!

Nie przekonuje ludzi tylko mówię że od lipca mam hd3650 ddr3 i zasilacz 400w marki procomp i nic sie nie stało nie mówię że to dobry zasilacz bo to no name i dałem za niego 90zł... i nieźle przepłaciłem za to gówno szyszy kup modecom

rafalluz
komentarz
komentarz

Nie musi się spalić. Wystarczy, że kondensatory na zasilaczu bądź na płycie będą bulgotać. Sprzęt teoretycznie będzie działać, ale dostanie tak tragiczne napięcia, że nie znasz dnia ani godziny, kiedy coś się stanie. Mi przy Colorsicie 450w padł kontroler PATA na NF7 po +/- 1.5 roku.

xszyszy9x
komentarz
komentarz

zasilacz kupie nowy, mam ostatnie pytanie Gigabyte GeForce 8600GT 256MB 128-bit PCI-E czy ta karta jest dobra ? i czy bedzie dobrze wspołpracowała z moja płyta głowna (Foxconn K8, A690GM2MA-RS2H) ? i czy pojdzie na niej GTA IV. To by bylo na tyle.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.