x-kom hosting

LG KU990 czy Nokia E51?

czaroos
utworzono
utworzono

Witam... Mam dylemat między telefonem marki LG - KU990 i telefonem firmy Nokia - E51. Powiem na czym mi zależy... Aparat, kamera i wyświetlacz dotykowy oraz 3.0" ekran bardzo do mnie przemawia, natomiast sprzęcik Nokii ma WIFI co mnie bardzo kusi. Teraz pytanie co Wy byście wzięli? Czekam na opinie obu telefonów - jak z awaryjnością i innymi współczynnikami.

kajzer
komentarz
komentarz

ja wybrałbym Nokię. wiadomo, że LG ma bajery, ale nie ufam tej firmie, zresztą słyszałem kilka niezbyt pochlebnych opinii o tym telefonie. E51 ma słaby aparat, ale ma WiFi i przede wszystkim nie jest awaryjna (mam w domu dwa egzemplarze), nie zamula się, ogólnie rzecz biorąc całkiem fajny telefon.

ale wyboru za Ciebie nie dokonam ;)

n31T
komentarz
komentarz

Ten viewty kosztuje ponad 800zł, więc może zainteresuje Cię coś dotykowego z windowsem np htc tytn, wszystko zależy od tego, ile masz pieniędzy.

czaroos
komentarz
komentarz

Akurat mam za "podobną" cenę oba telefony... LG za 220 zł, natomiast E51 za 400 zł... Sam już nie wiem :(. Bardzo chciałbym mieć WiFi, ale ten LG do mnie przemawia bajerami :/.

n31T
komentarz
komentarz

Powiem Ci tak : dotykowy ekran - windows, zwykły - symbian, tak więc wydaje mi się że lepiej e51, lecz jeśli za te ceny bierzesz ma abonament, to lepiej wziąć LG, sprzedać i kupić sobie e51, zarobisz jakieś 300zł.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

na twoim miejscu wziąłbym Viewty dość fajny telefon a przy tej różnicy cenowej na pewno lepiej go wziąć niż Nokie...

bez WiFi się obejdziesz Viewty jest naprawdę spoko :)

darexD
komentarz
komentarz

Ja mam LG KE970 Shine.

Mam go od marca tego roku.

Bajerów nie ma za dużo ale wszystkie LG mają super aparat i to jedyny jego plus.

Mam go i LG już nie polecam.

Natomiast przekonuje do Nokii.

Moja mama ma i jest zadowolona.

czaroos
komentarz
komentarz

Darex, może wyjaśnisz co miałeś na myśli? Chyba wezmę tę nokię :).

darexD
komentarz
komentarz

Może tak

+ Lg mają super aparaty

+ Łasny wygląd systemu

+ Duża pamięć

- Wiesza się

- Ma system, który może odzczytywać mało plików

- Ma wiele rzeczy ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.