x-kom hosting

Napęd CD/DVD

dekalog
utworzono
utworzono

Mam problem

Kiedy wkładam do napędu płytke z grą ta sie wolno wczytuje i dodatkowo zamula komputer...Kiedy poszedłem do kolegi sprawdzic czy też tak będzie okazało się ze u niego działa bez zarzutów...Proszę o pomoc...

Płyta niema żadnych rys a kiedy sprawdzałem czy mój napęd jest zaktualizowany pisało że ma wszystko OK.

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj dokładnie jakiego masz kompa i jaki zasilacz

ejay
komentarz
komentarz

A ta płytka to oryginał czy kopia awaryjna na potrzeby własne. Jeśli to kopia to może tak być że jest za szybko nagrana i twoje DVD nie nadąża ze strumieniem danych. Na tym napędzie gdzie była nagrywana zawsze będzie dobrze. Lepiej jest nagrywać 4x dla stabilnej transmisji.

dekalog
komentarz
komentarz

Moj Komputer to :

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20HGHz

Pamięć Ram :959

Typ Systemu : 32 bitowy system operacyjny.

TAK PISZE WE WŁAŚCIWOŚCIACH KOMPA.

Używam Windows Vista

A co do Płytki to jest Zgrany WOW xDD Niewiem jak to nazwać .... "Pirat"?

Aha co do zasilacza to niewiem gdzie znalesc o tym informacje

Mag Magik
komentarz
komentarz
Aha co do zasilacza to niewiem gdzie znalesc o tym informacje

musisz zdjąć lewą ściankę obudowy i spisać markę i moc.

Problem jest tylko z tą płytą, czy z każdą? Na początku odinstaluj sterownik od napędu i uruchom ponownie komputer, system powinien sam rozpoznać i zainstalować sterownik na nowo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.