x-kom hosting

Ciagle malo pamieci na dysku przenosnym...

najman
utworzono
utworzono

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, jak podziele taki duzy plik rarem po 500mb to moge wrzucic te 7GB, ale nie moge calego pliku, a strasznie irytujace jest kazdorazowe dzielenie pliku:/ Z kolei pracy mam dysk 150 GB i wolne na nim jest 130 GB i takze nie mogelm tego zgrac!! Takie dyski sa jakos zabezpieczone przed kopiowaniem tak duzych plikow? Da sie to jakos zmienic? Szukalem czegos we wlasciwosciach ale nie ma nic takiego.

Tomek
komentarz
komentarz

Jaki system plików jest na dysku jeżeli FAT32 to max wielkość pliku wynosi 4GB

Zmień system plików na NTFS w tym celu

Podłącz dysk przenośny kliknij PPM i z menu właściwości zakładka sprzęt

teraz wybierz go na liście i właściwości

zakładka zasady

zaznacz Optymalizacja wydajności

teraz kliknij PPM na ikonę napędu wybierz formatuj jako system plików zaznacz NTFS

najman
komentarz
komentarz

Wlasnie jest FAT32. Czyli mam musze sformatowac ten dysk przenosny przed zmiana systemu plikow? Co to jest PPM? :wstydliwy:

Tomek
komentarz
komentarz

Tak trzeba bedzie sformatować.

Przegraj dane inaczej zostaną utracone.

PPM- prawy przycisk myszy

najman
komentarz
komentarz

Dobra a nic sie potem nie spier... bo to dysk brata a wczesniej on tak wlasnie sformatowal karte SD do telefonu i sie nie dalo na nia nic nagrac potem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.