x-kom hosting

Jak usunąć linpus linux

macstar
utworzono
utworzono

Mam wielki problem mam laptopa benq i miałem zainstalowanego windowsa xp ale zainstalowałem linuxa i teraz nie moge go odinstalować a windowsa nie mogę uruchomić.Błagam o pomoc!!!

vaxtor
komentarz
komentarz

Podłącz laptopa do komputera PC z zainstalowanym Partition Magic 8 usuń wszystkie partycje i je sformatuj, albo spróbuj włożyć do laptopa instalacyjną płytę Windowsa i jak wyświetli listę partycji usuń je wszystkie i zrób partycje dla Windowsa i je sformatuj jeżeli zrobiłeś więcej niż 1 partycję dla Windows to każdą musisz sformatować klikasz na 1 partycję dla Windows dajesz instaluj spyta o formatowanie dajesz NTFS szybie sformatuje partycję potem będzie sprawdzał dysk jak sprawdzi to zresetuj szybko kompa żeby nie zaczoł instalować Windowsa i tak zrób z pozostałymi partycjami i potem już zainstaluj Windowsa na jaką chcesz partycję

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.