x-kom hosting

"Sterownik Ekranu przestał działać'

cod3r
utworzono
utworzono

Znowu mam problem ;/ tym razem wyskakuje mi takie cos podczas grania "Sterownik Ekranu przestał działać ale odzyskał sprawnosć' i obraz robi sie czarny i sie zawiesza w grze ;/ mam nowe sterowniki instalowalem juz chyba z 20 razy inne orginalne z plyty i tak nic ;/ maam viste jak co

falcon1984
komentarz
komentarz

Bardzo możliwe że to wina zasilacza. Masz no-name zasilacz czyli zwykłe dziadostwo. Być może źle zasila kartę i sterownik sie przez to resetuje w czasie gry

Druga sprawa to podaj temp. grafiki w idle i stress

cod3r
komentarz
komentarz

temp. srednia to 48 - 49 a w strees 49 - 52

moze byc to spowodowane uszkodzeniem karty ? czy to wina zasilacza ?

Lipton
komentarz
komentarz

Też mi się wydaje, że to wina zasilacza. Choć kumpel ma podobny sprzęt na Deerze 400W i wszystko chodzi mu ok, ale jak wiemy z zasilaczami no-name nic nie wiadomo.

cod3r
komentarz
komentarz

moze jest tak dlatego bo po instalacji visty mialem odrazu dx10 i potem zainstalowalem dx9 i zostaly zainstalowane 2 dx-y na siebie ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Najlepiej to chyba zrobić formata i jak na nowo system postawisz tylko z DX10 i problem będzie nadal to wtedy trzeba by pożyczyć od kogoś zasilacz (do testów) albo kupić nowy

cod3r
komentarz
komentarz

i dodam tylko jeszcze ze jak np. odłącze kabel od zasiłki od karty graficznej do jak gram w jakas gre to gierka sie podcina i wolno chodzi :) czyli to wina zasilacza ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej zasilacz ale pewności nigdy nie ma

Tak czy inaczej trzeba go zmienić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.