x-kom hosting

pytanko

ibelman
utworzono
utworzono

jak nagrać płytę 800

mam taki problem bo jak wrzucam taka płytę do napędu włączam nero wybieram pliki i wciskam nagraj to wyskakuje mi komunikat płyta jest za małej pojemności proszę włożyć inna ....

czy jest na to jakiś sposób?? myślałem na overburning ale czy to poprawne przestawiać ja na 90min ???

n31T
komentarz
komentarz

Spróbuj przeciągnąć dane na stację dysków, potem kliknąć prawym -> nagraj na dysk.

Mag Magik
komentarz
komentarz

w Nero masz CD-DVD Speed i tam możesz wykonac test czystego nośnika na Overburning(nadpalenie) zwykle wynik jest na poziomie 722-723 MB.

Daleko to skoczyć po płytę DVD?

Poza tym częstym błędem w Overburningu są uszkodzone pliki na końcu ścieżki.

Twoja nagrywarka ma w ogóle obsługę Overburning?

PS. Na nagrywarkach firmy Plextor moźns zapisać do 1.2 GB danych na standardowym nośniku CD-R

http://www.cdrinfo.pl/software/slownik/slo...p?ID=3176072057

ibelman
komentarz
komentarz
w Nero masz CD-DVD Speed i tam możesz wykonac test czystego nośnika na Overburning(nadpalenie) zwykle wynik jest na poziomie 722-723 MB.

Daleko to skoczyć po płytę DVD?

Poza tym częstym błędem w Overburningu są uszkodzone pliki na końcu ścieżki.

Twoja nagrywarka ma w ogóle obsługę Overburning?

jasne że moja nagrywarka ma overburna

nie lubie marnować miejsca wiec chciałem na na 800 pliki które maja 760 miałem ten problem z tym nagraniem wykorzystałem overburna i jakoś poszło ale właśnie jest możliwość błędów na końcach ścieżek... wiec zastanawiałem się jak prosto nagrać na te płyty 800 skoro takowe istnieją i są dostępne w sprzedaży...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.