x-kom hosting

który procesor jest lepszy

x200
utworzono
utworzono

kupiłam sobie grę ale nie umiem jej wgrać. Bowiem instalacja jej blokuje mi się 40% i pisze, że nie można skopiować danego pliku z nośnika. wiec sprawdzam jakiego wymagania mój komputer nie spełnia a że się nie znam więc pytam was ;)

wymagany jest "procesor Pentium III 600 MHz" a ja mam "AMD athlon XP 1900+"

który jest lepszy ?

mazur191
komentarz
komentarz

AMD athlon™ XP 1900+

Mag Magik
komentarz
komentarz

być może płyta jest porysowana? Przetrzyj ją i spróbuj ponownie (tak żeby jej jeszcze bardziej nie porysować). Jeśli to nie to skopiuj pliki z dysku CD/DVD na dysk twardy i stamtąd uruchom instalator.

mnichex
komentarz
komentarz

jeśli płyta jest porysowana to skopiuj pliki z CD/DVD na dysk twardy za pomocą programu CDcheck.

kopiowanie plików z porysowanej płyty może trwać dosyć długo, ale jak ci zależy na tych danych na płycie to raczej warto poczekać

x200
komentarz
komentarz

wczoraj tak zrobiłam i nadal mi się zacina przy 40 %

mnichex
komentarz
komentarz

być może jakieś pliki instalatora są uszkodzone.

wtedy to nie ma innego wyjścia tylko nową grę kupić.

x200
komentarz
komentarz

gre kupilam zacinala mi się przy 40 %,

więc ja skopiowałam na inna płytke i tez mi się zacinała przy 40%,

porzyczylam od kolezanki ta samą grę i też przy 40 % mi się zacina jej instalacja

wiec co jest nie tak ?

mnichex
komentarz
komentarz

może uszkodzony napęd?

chociaż w to wątpie

x200
komentarz
komentarz

z innymi płytami nie mam problemu

mnichex
komentarz
komentarz

To jednak jest chyba wina procesora. Ewentualnie płyty głównej

bush
komentarz
komentarz

to nie wina procesora ani plyty glownej, poprostu jakas scieszki nie moze twoj naped odczytac z tej plyty.

Podczas instalcj nie sa jakos strasznie wykorzystywane podzespoly, bo instalacja polega na wpisach do rejestru i dekompresi i kopi plikow.

x200
komentarz
komentarz

to co mam zrobiś bym umiala zainstalowac gre, jedna osoba na tym forum powiedziala ze może moj program antywiruso wszczna falszywy alarm traktujac jakis plik jako wirus , czy jak odinstaluja antywirusa najakis czas to uda mi sie wgrac gre ??

swirek
komentarz
komentarz

czy jak odinstaluja antywirusa najakis czas to uda mi sie wgrac gre ??
Nie trzeba odinstalowywac. Wystarczy w takim przypadku zablokowac na chwile kontrole dostepowa, skaner rezydentny, auto protect czy jak sie to tam jeszcze w Twoim antyvirze nazywa...
x200
komentarz
komentarz

ja mam ad-aware

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.