x-kom hosting

Co lepsze 7800gt czy 8600gt

Buster
komentarz
komentarz

Lepszy 8600gt palit sonic ;)

Krystian_
komentarz
komentarz

czemu nie mam brać gigabyte z pasywnym chłodzeniem ?

Lipton
komentarz
komentarz

W obudowie będziesz miał patelnie, zero możliwości podkręcania, no i częste problemy w grach, ponieważ karta osiąga 90-100C i z tego powodu następują resy i zwieszenia obrazu. W dodatku Gigabyte robi najgorsze pasywki z wszystkich kart graficznych :)

Możesz też tą zalicytować:

http://www.allegro.pl/item480320026_gigaby...lman_tanio.html

Mam taką samą, niezłe możliwości OC 675mhz/1850 temp 70C w stresie. Natomiast lepiej ustawić pamięci na 1700, bo Quimondy mogą nie pochodzić za długo na takich taktach.

Krystian_
komentarz
komentarz

ale z boku obudowy centralnie pod karta mam wentyaltorek :D nie wystarczy on ?

Lipton
komentarz
komentarz

No może troszkę zbije temp. ale na ogół nie poleca się grającym w gry kupowaniu kart z pasywnym chłodzeniem. Możesz też kupić wentylator 10cmx10cm i dać to na radiator to na pewno pomoże :)

Krystian_
komentarz
komentarz

zobaczymy co wylicytuje :D pasywke gigabyte mozna za 120zł wyrwać.... a jakies inne to roznie chodza :D

Lipton
komentarz
komentarz

Oj ceny podskoczyły, może miesiąc temu byś wyrwał, sam kupowałem 8600GT Gigabyte Zalman z gwarancją 20 miesięczną za 159 zł we wrześniu...

Lipton
komentarz
komentarz

Te dwie pierwsze wystawił jakiś koleś, któremu zależało na szybkiej sprzedaży :)

Co do tej trzeciej, to muszę powiedzieć, że niesamowita cena, 139 zł za Sonica...

Poszukaj na allegro, może złapiesz jakąś kartę.

Lipton
komentarz
komentarz

Chłodzenie bardzo dobre, gwarancja jest, ale Leadtek nie robi nadzwyczaj dobrych kart, ale w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego :)

fball
komentarz
komentarz
W obudowie będziesz miał patelnie, zero możliwości podkręcania, no i częste problemy w grach, ponieważ karta osiąga 90-100C i z tego powodu następują resy i zwieszenia obrazu. W dodatku Gigabyte robi najgorsze pasywki z wszystkich kart graficznych :)

Możesz też tą zalicytować:

http://www.allegro.pl/item480320026_gigaby...lman_tanio.html

Mam taką samą, niezłe możliwości OC 675mhz/1850 temp 70C w stresie. Natomiast lepiej ustawić pamięci na 1700, bo Quimondy mogą nie pochodzić za długo na takich taktach.

wystarczy załozyć wentyl 120mm na tą pasywke i loooz.

Lipton
komentarz
komentarz

Jak byś czytał cały temat, a nie jeden post to byś nie napisał tego posta :)

To kolejny wydatek z przesyłką rzędu 20 zł, za taką sumę przyjmijmy 150 zł dostaniemy używanego 8600GT z aktywnym chłodzeniem, i na pewno będzie to bardziej efektywne i efektowne niż radiator z wentylatorem na opaskach samozaciskowych :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Można brać chyba, wygląda karta ok, cena też przyzwoita

falcon1984
komentarz
komentarz

Pasywnego nigdy przenigdy nie kupuj, chyba że lubisz mieć 100C w zasie gry i niespodziewane Blue Screeny :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.