x-kom hosting

k800i czy 6500?

michal2528
utworzono
utworzono

Jak myślicie który telefon jest lepszy?

Vojt007
komentarz
komentarz

Podstawowe ptanie: 6500 clasic, czy slide?

n31T
komentarz
komentarz

Miałem styczność z 6500slide i polecę Ci go, dobry aparat, ładny design, zleciał z bardzo wysoka na beton i nawet śladu po upadku nie ma. k800i ma niestety tego wadliwego joya, który może Ci w przyszłości odmówić posłuszeństwa.

michal2528
komentarz
komentarz

A nie wiecie który telefon ma lepszy głośnik?

Pajdek
komentarz
komentarz

6500 nie słyszałem ale k800i bez żadnych zmian w sofcie gra dość cicho, dużo ciszej od N73, bo miałem okazje porównać głośność głośnika obu tych telefonów.

Artur
komentarz
komentarz
k800i ma niestety tego wadliwego joya, który może Ci w przyszłości odmówić posłuszeństwa.

jaki żal. miałeś ten telefon kiedykolwiek w dłoni? seria k8xx ma nowe joye które się nie psują tak jak w k7xx.

Owszem psują się - nie ma rzeczy idealnych ale to sporadyczne przypadki. Kuzyn pracuje w serwisie więc wiem. Poza tym mam k810i więc co nieco wiem

o tym fonie ;)

6500 nie słyszałem ale k800i bez żadnych zmian w sofcie gra dość cicho, dużo ciszej od N73, bo miałem okazje porównać głośność głośnika obu tych telefonów.

w SE wystarczy wgrać inną akustyke i n73 nie ma startu.

n31T
komentarz
komentarz
jaki żal. miałeś ten telefon kiedykolwiek w dłoni? seria k8xx ma nowe joye które się nie psują tak jak w k7xx.

Jakbym go miał na dłoni kiedykolwiek to bym był oświecony ? Prawda jest taka że te joye są wadliwe, 3 kumpli miało ten telefon i 2 joye padły (jeden przez upadek, drugi sam z siebie).

audi_TT
komentarz
komentarz

Ja uważam że 6500 slide jest lepszym wyborem niż k800i. Nokie górą!

Pajdek
komentarz
komentarz
w SE wystarczy wgrać inną akustyke i n73 nie ma startu.

Chyba podkreśliłem że bez żadnych zmian w sofcie !!!

A co do joya to trzech kumpli ma K800i i w tych trzech przypadkach joy się przycina, a u jednego konkretnie trzeba się namęczyć, żeby coś joyem zdziałać. Także nie wiem czy wszyscy moi znajomi trafiają na jakąś wadliwa serie czy to już wada tych telefonów ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.